Torna alla ricerca

CONTA CLUB BMB S.R.L.

Attiva

CONTA CLUB BMB S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 150.118 lei și un profit net de 100.254 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 32812219 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Satu Mare #5946CAEN 7022 #5222

Informazioni generali

NomeCONTA CLUB BMB S.R.L.
CUI32812219
N. di registrazioneJ30/127/2014
IndirizzoMICĂ, 1058, Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare
Codice CAEN principale7022
Codici CAEN autorizzati74307830
Data di registrazione19/02/2014
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BUMB VASILE DĂNUŢadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

150.000 RON

vs 75.700 RON

≈ 29.800 €

Profit net (2025)

100.000 RON

vs 3090 RON

≈ 19.900 €

Capitaluri proprii (2025)

484.000 RON

vs 393.000 RON

≈ 96.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
150.118
≈ 29.800 €
100.254
≈ 19.900 €
1
2024
75.700
≈ 15.200 €
3.090
≈ 621 €
1
2023
158.600
≈ 32.100 €
199.511
≈ 40.300 €
1
2022
106.356
≈ 21.600 €
63.126
≈ 12.800 €
1
2021
66.750
≈ 13.600 €
106.101
≈ 21.600 €
—
2020
4.200
≈ 868 €
6.611
≈ 1370 €
—
2019
16.263
≈ 3430 €
-28.330
≈ -5970 €
1
2018
102.120
≈ 21.900 €
-30.883
≈ -6640 €
4
2017
94.716
≈ 20.700 €
23.224
≈ 5080 €
3
2016
89.376
≈ 19.900 €
50.473
≈ 11.200 €
2
2015
94.243
≈ 21.200 €
38.642
≈ 8690 €
4
2014
66.814
≈ 15.000 €
24.086
≈ 5420 €
3

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

66,8%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

20,7%

Indice di liquidità corrente

7

Rotazione degli attivi

0,27

Fatturato per dipendente

150.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONTA CLUB BMB S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32812219. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONTA CLUB BMB S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONTA CLUB BMB S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONTA CLUB BMB S.R.L., CUI 32812219, nr. Reg. Com. J30/127/2014, sediu Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONTA CLUB BMB S.R.L. în 2025?

CONTA CLUB BMB S.R.L. (CUI 32812219) a avut o marjă de profit net de 66,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).