Torna alla ricerca

SIRGOMBOS SECURITY SRL

AttivaRegistrata IVA

SIRGOMBOS SECURITY SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Livezeni, județul Mureș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 18.674.101 lei și un număr de 226 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 31898700 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Mureș #326CAEN 8001 #53

Informazioni generali

NomeSIRGOMBOS SECURITY SRL
CUI31898700
N. di registrazioneJ2013000661261
IndirizzoComorii, 9B, Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş
Codice CAEN principale8001
Data di registrazione20/06/2013
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

18,7 Mln RON

vs 15,3 Mln RON

≈ 3,71 Mln €

Profit net (2025)

4,15 Mln RON

vs 2,69 Mln RON

≈ 824.000 €

Capitaluri proprii (2025)

4,15 Mln RON

vs 2,69 Mln RON

≈ 824.000 €

Angajați (2025)

226
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
18.674.101
≈ 3,71 Mln €
4.151.466
≈ 824.000 €
226
2024
15.257.784
≈ 3,07 Mln €
2.686.502
≈ 540.000 €
181
2023
12.114.512
≈ 2,45 Mln €
2.743.621
≈ 555.000 €
169
2022
9.207.385
≈ 1,87 Mln €
1.399.299
≈ 284.000 €
161
2021
7.096.200
≈ 1,44 Mln €
1.580.359
≈ 321.000 €
142
2020
8.012.489
≈ 1,66 Mln €
1.051.474
≈ 217.000 €
145
2019
8.854.016
≈ 1,87 Mln €
175.304
≈ 36.900 €
224
2018
9.341.259
≈ 2,01 Mln €
309.847
≈ 66.600 €
276
2017
8.397.455
≈ 1,84 Mln €
625.820
≈ 137.000 €
313
2016
7.820.162
≈ 1,74 Mln €
755.792
≈ 168.000 €
316
2015
5.608.130
≈ 1,26 Mln €
674.205
≈ 152.000 €
255
2014
892.532
≈ 201.000 €
-172.558
≈ -38.800 €
82
2013
0
≈ 0 €
-3.369
≈ -762 €
0

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

22,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

100%

Indice di liquidità corrente

1,19

Rotazione degli attivi

1,87

Fatturato per dipendente

82.600 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2014-11-06—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIRGOMBOS SECURITY SRL după CUI?

Cauți CUI 31898700. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIRGOMBOS SECURITY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIRGOMBOS SECURITY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIRGOMBOS SECURITY SRL, CUI 31898700, nr. Reg. Com. J2013000661261, sediu Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIRGOMBOS SECURITY SRL în 2025?

SIRGOMBOS SECURITY SRL (CUI 31898700) a avut o marjă de profit net de 22,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).