Torna alla ricerca

TECH-SERVICES SRL

AttivaRegistrata IVA

TECH-SERVICES SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Isalnița, județul Dolj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 450.003 lei și un profit net de 57.727 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 31144197 · Salute finanziaria

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Dolj #5766CAEN 9529 #42

Informazioni generali

NomeTECH-SERVICES SRL
CUI31144197
N. di registrazioneJ2013000139160
IndirizzoA. I. CUZA, 9A, Sat Isalniţa, Comuna Isalniţa, Dolj
Codice CAEN principale7112
Data di registrazione28/01/2013
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
MICUDĂ IONUȚadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

450.000 RON

vs 375.000 RON

≈ 89.300 €

Profit net (2025)

57.700 RON

vs 154.000 RON

≈ 11.500 €

Capitaluri proprii (2025)

66.900 RON

vs 154.000 RON

≈ 13.300 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
450.003
≈ 89.300 €
57.727
≈ 11.500 €
1
2024
375.487
≈ 75.500 €
154.123
≈ 31.000 €
1
2023
94.615
≈ 19.100 €
21.479
≈ 4340 €
0
2022
364.049
≈ 73.800 €
310.936
≈ 63.100 €
0
2021
152.641
≈ 31.000 €
106.533
≈ 21.700 €
1
2020
123.762
≈ 25.600 €
59.712
≈ 12.300 €
1
2019
219.989
≈ 46.400 €
32.927
≈ 6940 €
1
2018
387.595
≈ 83.300 €
160.379
≈ 34.500 €
3
2017
236.828
≈ 51.800 €
46.313
≈ 10.100 €
2
2016
301.878
≈ 67.200 €
103.227
≈ 23.000 €
1
2015
285.170
≈ 64.200 €
52.092
≈ 11.700 €
1
2014
195.883
≈ 44.100 €
41.494
≈ 9340 €
1
2013
176.218
≈ 39.900 €
96.873
≈ 21.900 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

12,8%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

86,4%

Indice di liquidità corrente

0,39

Rotazione degli attivi

1,03

Fatturato per dipendente

450.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2013-02-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TECH-SERVICES SRL după CUI?

Cauți CUI 31144197. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TECH-SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TECH-SERVICES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TECH-SERVICES SRL, CUI 31144197, nr. Reg. Com. J2013000139160, sediu Sat Isalniţa, Comuna Isalniţa, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TECH-SERVICES SRL în 2025?

TECH-SERVICES SRL (CUI 31144197) a avut o marjă de profit net de 12,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).