Torna alla ricerca

SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L. este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în București Sectorul 4. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.883.508 lei și un profit net de 310.016 lei cu 11 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 29307756 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: București #22472CAEN 5829 #197

Dati generali

NomeSOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L.
CUI29307756
N. di registrazioneJ2011013169402
IndirizzoŞos. OLTENIŢEI, 107A, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Codice CAEN principale5829
Data di registrazione04/11/2011
Autorità fiscaleAdministraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC
RĂDULESCU TUDORadministrator
LILIANA LUPUadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Venituri totale (2025)

5,66 Mln RON

vs 4,33 Mln RON

≈ 1,12 Mln €

Profit net (2025)

536.000 RON

vs 310.000 RON

≈ 106.000 €

Capitaluri proprii (2025)

4,95 Mln RON

vs 4,41 Mln RON

≈ 983.000 €

Angajați (2025)

13

2025

5,66 Mln RON

+31%față de 2024Profit net536.000 RON
Venituri totale și profit net, pe ani
20121,01 Mln RONProfit net: -523.000 RON
20131,63 Mln RONProfit net: -297.000 RON
20141,15 Mln RONProfit net: 45.200 RON
2015956.000 RONProfit net: -118.000 RON
2016737.000 RONProfit net: -271.000 RON
2017995.000 RONProfit net: -907.000 RON
20182,48 Mln RONProfit net: 257.000 RON
20191,17 Mln RONProfit net: -352.000 RON
20201,49 Mln RONProfit net: -308.000 RON
20211,58 Mln RONProfit net: -829.000 RON
20222,3 Mln RONProfit net: -148.000 RON
202310,3 Mln RONProfit net: 1,57 Mln RON
20244,33 Mln RONProfit net: 310.000 RON
20255,66 Mln RONProfit net: 536.000 RON
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
5.655.384
≈ 1,12 Mln €
535.845
≈ 106.000 €
13
2024
4.326.391
≈ 870.000 €
310.016
≈ 62.300 €
11
2023
10.301.355
≈ 2,08 Mln €
1.573.955
≈ 318.000 €
10
2022
2.303.855
≈ 467.000 €
-148.164
≈ -30.000 €
10
2021
1.575.584
≈ 320.000 €
-828.565
≈ -168.000 €
9
2020
1.486.038
≈ 307.000 €
-308.021
≈ -63.700 €
5
2019
1.169.876
≈ 247.000 €
-352.318
≈ -74.200 €
4
2018
2.479.915
≈ 533.000 €
257.440
≈ 55.300 €
5
2017
995.431
≈ 218.000 €
-907.030
≈ -199.000 €
5
2016
736.997
≈ 164.000 €
-271.480
≈ -60.500 €
2
2015
956.188
≈ 215.000 €
-117.722
≈ -26.500 €
2
2014
1.147.056
≈ 258.000 €
45.161
≈ 10.200 €
2
2013
1.634.562
≈ 370.000 €
-296.555
≈ -67.100 €
8
2012
1.006.017
≈ 226.000 €
-522.644
≈ -117.000 €
10

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

31,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

10,8%

Indice di liquidità corrente

5,38

Rotazione degli attivi

0,23

Fatturato per dipendente

131.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2012-03-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 29307756. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L., CUI 29307756, nr. Reg. Com. J2011013169402, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L. în 2025?

SOFTRUST VISION ANALYTICS S.R.L. (CUI 29307756) a avut o marjă de profit net de 31,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).