Torna alla ricerca

ZENG YING COM SRL

AttivaRegistrata IVA

ZENG YING COM SRL este o companie înființată în anul 2011 cu sediul în satul Fundeni, comuna Dobroești, județul Ilfov. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.060.846 lei și un profit net de 857.817 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 28607208 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Ilfov #13504CAEN 4642 #715

Informazioni generali

NomeZENG YING COM SRL
CUI28607208
N. di registrazioneJ2011001561236
IndirizzoStr. CIREŞULUI, 18B, Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov
Codice CAEN principale4642
Codici CAEN autorizzati46414642464346444647464846494650
Data di registrazione08/06/2011
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
HU JIEPINGadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

539.000 RON

vs 1,06 Mln RON

≈ 107.000 €

Profit net (2025)

388.000 RON

vs 858.000 RON

≈ 77.000 €

Capitaluri proprii (2025)

594.000 RON

vs 1,06 Mln RON

≈ 118.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
539.445
≈ 107.000 €
387.790
≈ 77.000 €
1
2024
1.060.846
≈ 213.000 €
857.817
≈ 172.000 €
1
2023
594.901
≈ 120.000 €
445.007
≈ 90.000 €
1
2022
256.754
≈ 52.100 €
182.114
≈ 36.900 €
1
2021
71.993
≈ 14.600 €
35.508
≈ 7220 €
1
2020
2.450
≈ 507 €
-43.755
≈ -9050 €
1
2019
148.421
≈ 31.300 €
16.773
≈ 3530 €
1
2018
101.847
≈ 21.900 €
-4.187
≈ -900 €
1
2017
144.694
≈ 31.700 €
56.556
≈ 12.400 €
1
2016
187.761
≈ 41.800 €
99.629
≈ 22.200 €
1
2015
49.653
≈ 11.200 €
-22.191
≈ -4990 €
—
2014
0
≈ 0 €
-18.450
≈ -4150 €
—
2013
8.060
≈ 1820 €
-16.557
≈ -3750 €
0
2012
359
≈ 80,6 €
-13.539
≈ -3040 €
0

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

71,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

65,3%

Indice di liquidità corrente

1,5

Rotazione degli attivi

0,44

Fatturato per dipendente

539.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2012-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ZENG YING COM SRL după CUI?

Cauți CUI 28607208. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ZENG YING COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ZENG YING COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ZENG YING COM SRL, CUI 28607208, nr. Reg. Com. J2011001561236, sediu Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ZENG YING COM SRL în 2025?

ZENG YING COM SRL (CUI 28607208) a avut o marjă de profit net de 71,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).