ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL
ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL este o firmă înființată în anul 2011 cu sediul în sat Miceşti, comuna Miceşti, județul Argeș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 953.300 lei și un profit net de 915.228 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC
CUI: 28297115 · Salute finanziaria
Posizione in classifica 2025: Argeș #12209CAEN 4399 #2002
Informazioni generali
È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!
Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.
Inclusi gratis alla rivendicazione
Amministratori e rappresentanti legali
Fonte: ONRCIVA
Non registrata IVA
Stato ONRC
Funcțiune
Stato
Contribuente attivo
IVA Divisa
Non applica l'IVA Divisa
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
167.000 RON
≈ 33.100 €
Profit net (2025)
48.100 RON
≈ 9550 €
Capitaluri proprii (2025)
964.000 RON
≈ 191.000 €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 166.800 ≈ 33.100 € | 48.105 ≈ 9550 € | 1 |
| 2024 | 953.300 ≈ 192.000 € | 915.228 ≈ 184.000 € | 1 |
| 2023 | 724.800 ≈ 147.000 € | 718.059 ≈ 145.000 € | 1 |
| 2022 | 724.800 ≈ 147.000 € | 711.372 ≈ 144.000 € | 1 |
| 2021 | 1.034.377 ≈ 210.000 € | 560.528 ≈ 114.000 € | 1 |
| 2020 | 1.208.021 ≈ 250.000 € | 525.889 ≈ 109.000 € | 1 |
| 2019 | 578.386 ≈ 122.000 € | 461.665 ≈ 97.300 € | 1 |
| 2018 | 557.170 ≈ 120.000 € | 253.733 ≈ 54.500 € | 2 |
| 2017 | 686.627 ≈ 150.000 € | 227.619 ≈ 49.800 € | 3 |
| 2016 | 726.454 ≈ 162.000 € | 217.912 ≈ 48.500 € | 3 |
| 2015 | 776.958 ≈ 175.000 € | 180.175 ≈ 40.500 € | 3 |
| 2014 | 943.832 ≈ 212.000 € | 159.970 ≈ 36.000 € | 5 |
| 2013 | 341.251 ≈ 77.200 € | 11.956 ≈ 2710 € | 5 |
| 2012 | 646.186 ≈ 145.000 € | 44.470 ≈ 9980 € | 5 |
Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indici finanziari 2025
Margine di profitto netto
28,8%
Rendimento del capitale proprio (ROE)
5%
Indice di liquidità corrente
228,67
Rotazione degli attivi
0,17
Fatturato per dipendente
167.000 RON
Istoric
Vezi și
Periodi IVA
| Dal | Al | Dettagli |
|---|---|---|
| 2011-04-06 | 2025-11-01 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL după CUI?
Cauți CUI 28297115. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL, CUI 28297115, nr. Reg. Com. J2011000511038, sediu Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL în 2025?
ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL (CUI 28297115) a avut o marjă de profit net de 28,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).