Torna alla ricerca

CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 33.703.552 lei și un profit net de 1.771.448 lei cu 192 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 27831630 · Salute finanziaria

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Timiș #484CAEN 8220 #26

Informazioni generali

NomeCONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L.
CUI27831630
N. di registrazioneJ2010002065358
IndirizzoCONSILIUL EUROPEI, 2C, Municipiul Timişoara, Timiş
Codice CAEN principale8220
Data di registrazione20/12/2010
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

26,6 Mln RON

vs 33,7 Mln RON

≈ 5,27 Mln €

Profit net (2025)

2,5 Mln RON

vs 1,77 Mln RON

≈ 497.000 €

Capitaluri proprii (2025)

13,7 Mln RON

vs 11,2 Mln RON

≈ 2,71 Mln €

Angajați (2025)

140
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
26.566.125
≈ 5,27 Mln €
2.504.192
≈ 497.000 €
140
2024
33.703.552
≈ 6,78 Mln €
1.771.448
≈ 356.000 €
192
2023
33.544.399
≈ 6,78 Mln €
1.604.029
≈ 324.000 €
172
2022
30.677.080
≈ 6,22 Mln €
1.111.302
≈ 225.000 €
242
2021
30.547.244
≈ 6,21 Mln €
954.202
≈ 194.000 €
296
2020
33.858.519
≈ 7 Mln €
1.774.465
≈ 367.000 €
345
2019
30.918.217
≈ 6,52 Mln €
759.535
≈ 160.000 €
310
2018
15.643.989
≈ 3,36 Mln €
-2.546.479
≈ -547.000 €
177
2017
17.766.164
≈ 3,89 Mln €
439.186
≈ 96.100 €
170
2016
16.257.478
≈ 3,62 Mln €
-31.128
≈ -6930 €
166
2015
19.454.922
≈ 4,38 Mln €
1.559.332
≈ 351.000 €
216
2014
18.024.951
≈ 4,06 Mln €
-25.310
≈ -5690 €
241
2013
16.156.374
≈ 3,66 Mln €
257.895
≈ 58.400 €
253
2012
9.950.790
≈ 2,23 Mln €
392.740
≈ 88.100 €
145

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

9,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

18,3%

Indice di liquidità corrente

1,77

Rotazione degli attivi

0,85

Fatturato per dipendente

190.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2010-12-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 27831630. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L., CUI 27831630, nr. Reg. Com. J2010002065358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L. în 2025?

CONCENTRIX ROMÂNIA S.R.L. (CUI 27831630) a avut o marjă de profit net de 9,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).