Torna alla ricerca

CUANTUM PREMIUM A&S SRL

AttivaRegistrata IVA

CUANTUM PREMIUM A&S SRL este o companie înființată în anul 2010 cu sediul în municipiul Pitești. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.050.755 lei și un profit net de 732.612 lei cu 2 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 27734149 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Argeș #4523CAEN 6920 #806

Informazioni generali

NomeCUANTUM PREMIUM A&S SRL
CUI27734149
N. di registrazioneJ2010001165033
IndirizzoAleea SLT. ROMEO TUŢĂ, 12, Municipiul Piteşti, Argeş
Codice CAEN principale6920
Codici CAEN autorizzati62206310682069207020749982108299
Data di registrazione22/11/2010
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,03 Mln RON

vs 1,05 Mln RON

≈ 204.000 €

Profit net (2025)

713.000 RON

vs 733.000 RON

≈ 142.000 €

Capitaluri proprii (2025)

714.000 RON

vs 733.000 RON

≈ 142.000 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.029.894
≈ 204.000 €
713.471
≈ 142.000 €
2
2024
1.050.755
≈ 211.000 €
732.612
≈ 147.000 €
2
2023
843.017
≈ 170.000 €
577.834
≈ 117.000 €
2
2022
777.074
≈ 158.000 €
461.112
≈ 93.500 €
2
2021
627.408
≈ 128.000 €
303.259
≈ 61.600 €
2
2020
557.101
≈ 115.000 €
320.278
≈ 66.200 €
2
2019
544.981
≈ 115.000 €
311.748
≈ 65.700 €
2
2018
484.558
≈ 104.000 €
216.663
≈ 46.600 €
4
2017
447.554
≈ 98.000 €
209.823
≈ 45.900 €
3
2016
426.581
≈ 95.000 €
156.757
≈ 34.900 €
4
2015
329.270
≈ 74.100 €
73.785
≈ 16.600 €
4
2014
346.770
≈ 78.000 €
64.039
≈ 14.400 €
3
2013
405.519
≈ 91.800 €
91.683
≈ 20.700 €
4
2012
436.193
≈ 97.900 €
201.506
≈ 45.200 €
5

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

69,3%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

100%

Indice di liquidità corrente

2,44

Rotazione degli attivi

0,92

Fatturato per dipendente

515.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2011-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CUANTUM PREMIUM A&S SRL după CUI?

Cauți CUI 27734149. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CUANTUM PREMIUM A&S SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CUANTUM PREMIUM A&S SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CUANTUM PREMIUM A&S SRL, CUI 27734149, nr. Reg. Com. J2010001165033, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CUANTUM PREMIUM A&S SRL în 2025?

CUANTUM PREMIUM A&S SRL (CUI 27734149) a avut o marjă de profit net de 69,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).