Torna alla ricerca

SANPET MEDICAL SRL

AttivaRegistrata IVA

SANPET MEDICAL SRL este o companie din municipiul Oradea, înființată în anul 2010, cu activitatea de asistență medicală specializată. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 5.479.414 lei și un profit net de 1.102.876 lei cu 5 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 27656598 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #1586CAEN 8622 #342

Dati generali

NomeSANPET MEDICAL SRL
CUI27656598
N. di registrazioneJ05/75/2012
IndirizzoStr. RĂZBOIENI, 61, Municipiul Oradea, Bihor
Codice CAEN principale8622
Codici CAEN autorizzati862186228690
Data di registrazione24/01/2012
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,48 Mln RON

vs 4,14 Mln RON

≈ 1,09 Mln €

Profit net (2025)

1,1 Mln RON

vs 919.000 RON

≈ 219.000 €

Capitaluri proprii (2025)

2,61 Mln RON

vs 1,84 Mln RON

≈ 518.000 €

Angajați (2025)

5

2025

5,48 Mln RON

+32%față de 2024Profit net1,1 Mln RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012466.000 RONProfit net: 29.100 RON
2013470.000 RONProfit net: -19.000 RON
2014521.000 RONProfit net: 24.500 RON
2015632.000 RONProfit net: 203.000 RON
2016Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -20.700 RON
2017Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -30.500 RON
2018705 RONProfit net: 1650 RON
2019275.000 RONProfit net: 24.000 RON
20201,54 Mln RONProfit net: 601.000 RON
20212,05 Mln RONProfit net: 710.000 RON
20222,67 Mln RONProfit net: 683.000 RON
20233,18 Mln RONProfit net: 555.000 RON
20244,14 Mln RONProfit net: 919.000 RON
20255,48 Mln RONProfit net: 1,1 Mln RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5.479.414
≈ 1,09 Mln €
1.102.876
≈ 219.000 €
5
2024
4.137.936
≈ 832.000 €
919.186
≈ 185.000 €
5
2023
3.184.699
≈ 644.000 €
554.993
≈ 112.000 €
4
2022
2.667.824
≈ 541.000 €
682.500
≈ 138.000 €
4
2021
2.051.156
≈ 417.000 €
710.168
≈ 144.000 €
4
2020
1.535.167
≈ 317.000 €
600.574
≈ 124.000 €
4
2019
275.257
≈ 58.000 €
24.025
≈ 5060 €
1
2018
705
≈ 151 €
1.652
≈ 355 €
1
2017
—
-30.549
≈ -6690 €
—
2016
—
-20.742
≈ -4620 €
—
2015
632.198
≈ 142.000 €
202.959
≈ 45.700 €
2
2014
521.438
≈ 117.000 €
24.524
≈ 5520 €
4
2013
470.181
≈ 106.000 €
-19.002
≈ -4300 €
2
2012
465.871
≈ 105.000 €
29.099
≈ 6530 €
2

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

20,1%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

42,3%

Indice di liquidità corrente

5,74

Rotazione degli attivi

1,82

Fatturato per dipendente

1,1 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2011-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANPET MEDICAL SRL după CUI?

Cauți CUI 27656598. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANPET MEDICAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANPET MEDICAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANPET MEDICAL SRL, CUI 27656598, nr. Reg. Com. J05/75/2012, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANPET MEDICAL SRL în 2025?

SANPET MEDICAL SRL (CUI 27656598) a avut o marjă de profit net de 20,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).