Torna alla ricerca

TERMO CALOR CONFORT SA

AttivaRegistrata IVA

TERMO CALOR CONFORT SA este o societate înființată în anul 2010 cu sediul în Municipiul Pitești, Argeș. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 87.126.520 lei și un profit net de -3.514.977 lei cu 235 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 27374805 · Salute finanziaria

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Argeș #108CAEN 3530 #9

Informazioni generali

NomeTERMO CALOR CONFORT SA
CUI27374805
N. di registrazioneJ2010000880036
IndirizzoCalea BUCUREŞTI, Municipiul Piteşti, Argeş
Codice CAEN principale3530
Data di registrazione10/09/2010
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş
Forma giuridicaSA
Forma di proprietàPROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
CRĂCIUNEANU MARIAadministrator
SANDU ADRIANadministrator
TOMESCU DIANA-MARIAadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

87,1 Mln RON

vs 78,2 Mln RON

≈ 17,3 Mln €

Profit net (2025)

-3,51 Mln RON

vs -5,25 Mln RON

≈ -698.000 €

Capitaluri proprii (2025)

-1,11 Mln RON

vs 2,4 Mln RON

≈ -221.000 €

Angajați (2025)

235
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
87.126.520
≈ 17,3 Mln €
-3.514.977
≈ -698.000 €
235
2024
78.238.228
≈ 15,7 Mln €
-5.247.756
≈ -1,05 Mln €
240
2023
91.478.528
≈ 18,5 Mln €
7.148.020
≈ 1,45 Mln €
244
2022
77.475.689
≈ 15,7 Mln €
-6.650.341
≈ -1,35 Mln €
240
2021
71.742.618
≈ 14,6 Mln €
-2.998.566
≈ -609.000 €
246
2020
55.433.819
≈ 11,5 Mln €
460.414
≈ 95.200 €
238
2019
57.147.486
≈ 12 Mln €
674.263
≈ 142.000 €
241
2018
57.012.880
≈ 12,3 Mln €
549.990
≈ 118.000 €
257
2017
58.577.378
≈ 12,8 Mln €
2.764.969
≈ 605.000 €
268
2016
57.341.171
≈ 12,8 Mln €
2.171.370
≈ 484.000 €
286
2015
56.935.243
≈ 12,8 Mln €
1.261.309
≈ 284.000 €
292
2014
54.728.638
≈ 12,3 Mln €
-4.290.855
≈ -965.000 €
310
2013
60.402.067
≈ 13,7 Mln €
-9.878.564
≈ -2,24 Mln €
421
2012
69.500.621
≈ 15,6 Mln €
-2.692.365
≈ -604.000 €
430

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

-4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

—

Indice di liquidità corrente

1,77

Rotazione degli attivi

2,5

Fatturato per dipendente

371.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2024-06-25—
2010-09-132024-06-12Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.c) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma TERMO CALOR CONFORT SA după CUI?

Cauți CUI 27374805. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TERMO CALOR CONFORT SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TERMO CALOR CONFORT SA?

Datele de facturare sunt denumirea TERMO CALOR CONFORT SA, CUI 27374805, nr. Reg. Com. J2010000880036, sediu Municipiul Piteşti, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TERMO CALOR CONFORT SA în 2025?

TERMO CALOR CONFORT SA (CUI 27374805) a avut o marjă de profit net de -4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).