Torna alla ricerca

GLIONVAL LOGISTIC SRL

AttivaRegistrata IVA

GLIONVAL LOGISTIC SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.432.500 lei și un profit net de 692.599 lei cu 7 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 26831119 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Satu Mare #1134CAEN 4312 #162

Informazioni generali

NomeGLIONVAL LOGISTIC SRL
CUI26831119
N. di registrazioneJ2016000610303
IndirizzoNouă, 138/D, Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare
Codice CAEN principale4312
Data di registrazione28/06/2016
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
MAN SORINadministrator si reprezentant

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,69 Mln RON

vs 4,43 Mln RON

≈ 534.000 €

Profit net (2025)

358.000 RON

vs 693.000 RON

≈ 71.100 €

Capitaluri proprii (2025)

379.000 RON

vs 713.000 RON

≈ 75.200 €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.691.604
≈ 534.000 €
358.375
≈ 71.100 €
6
2024
4.432.500
≈ 891.000 €
692.599
≈ 139.000 €
7
2023
3.017.008
≈ 610.000 €
111.443
≈ 22.500 €
9
2022
2.881.877
≈ 584.000 €
90.653
≈ 18.400 €
9
2021
3.349.205
≈ 681.000 €
231.029
≈ 47.000 €
7
2020
4.157.959
≈ 860.000 €
1.433.251
≈ 296.000 €
5
2019
2.370.321
≈ 500.000 €
645.904
≈ 136.000 €
6
2018
2.232.905
≈ 480.000 €
481.915
≈ 104.000 €
6
2017
1.207.129
≈ 264.000 €
44.069
≈ 9650 €
7
2016
1.702.206
≈ 379.000 €
119.418
≈ 26.600 €
8
2015
770.608
≈ 173.000 €
5.783
≈ 1300 €
7
2014
464.017
≈ 104.000 €
61.640
≈ 13.900 €
5
2013
391.985
≈ 88.700 €
122.991
≈ 27.800 €
4
2012
12.097
≈ 2710 €
7.805
≈ 1750 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

13,3%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

94,6%

Indice di liquidità corrente

0,4

Rotazione degli attivi

0,63

Fatturato per dipendente

449.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2012-12-19—
2010-04-282012-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.e) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma GLIONVAL LOGISTIC SRL după CUI?

Cauți CUI 26831119. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GLIONVAL LOGISTIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GLIONVAL LOGISTIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GLIONVAL LOGISTIC SRL, CUI 26831119, nr. Reg. Com. J2016000610303, sediu Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GLIONVAL LOGISTIC SRL în 2025?

GLIONVAL LOGISTIC SRL (CUI 26831119) a avut o marjă de profit net de 13,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).