Torna alla ricerca

CLINMAC SRL

Attiva

CLINMAC SRL este o firmă înființată în anul 2009 cu sediul în municipiul Motru, județul Gorj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 309.309 lei și un profit net de 75.180 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 26104374 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Gorj #3143CAEN 8123 #177

Informazioni generali

NomeCLINMAC SRL
CUI26104374
N. di registrazioneJ2009000497184
IndirizzoPIEŢEI, 1, Municipiul Motru, Gorj
Codice CAEN principale8123
Codici CAEN autorizzati812181228123
Data di registrazione14/10/2009
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Motru
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

309.000 RON

vs 204.000 RON

≈ 61.400 €

Profit net (2025)

75.200 RON

vs 23.800 RON

≈ 14.900 €

Capitaluri proprii (2025)

225.000 RON

vs 149.000 RON

≈ 44.600 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
309.309
≈ 61.400 €
75.180
≈ 14.900 €
1
2024
204.496
≈ 41.100 €
23.833
≈ 4790 €
1
2023
217.213
≈ 43.900 €
89.309
≈ 18.100 €
1
2022
181.345
≈ 36.800 €
89.230
≈ 18.100 €
0
2020
210.308
≈ 43.500 €
148.960
≈ 30.800 €
4
2019
94.059
≈ 19.800 €
62.666
≈ 13.200 €
4
2018
38.212
≈ 8210 €
27.229
≈ 5850 €
—
2017
44.483
≈ 9740 €
35.757
≈ 7830 €
2
2016
23.170
≈ 5160 €
14.681
≈ 3270 €
2
2015
43.808
≈ 9860 €
23.776
≈ 5350 €
3
2014
54.698
≈ 12.300 €
37.130
≈ 8350 €
2
2013
51.630
≈ 11.700 €
23.105
≈ 5230 €
2
2012
57.860
≈ 13.000 €
3.952
≈ 887 €
2
2021Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

24,3%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

33,5%

Indice di liquidità corrente

3,77

Rotazione degli attivi

1,19

Fatturato per dipendente

309.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CLINMAC SRL după CUI?

Cauți CUI 26104374. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CLINMAC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CLINMAC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CLINMAC SRL, CUI 26104374, nr. Reg. Com. J2009000497184, sediu Municipiul Motru, Gorj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CLINMAC SRL în 2025?

CLINMAC SRL (CUI 26104374) a avut o marjă de profit net de 24,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).