Torna alla ricerca

MARVI LOGISTIC SRL

AttivaRegistrata IVA

MARVI LOGISTIC SRL este o companie înființată în anul 2009 cu sediul în satul Olteni, comuna Bujoreni, județul Vâlcea. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 103.492.795 lei și un profit net de 3.585.213 lei cu 260 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 25858736 · Salute finanziaria

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Vâlcea #36CAEN 5225 #2

Informazioni generali

NomeMARVI LOGISTIC SRL
CUI25858736
N. di registrazioneJ2009000400380
IndirizzoOLTENI, 315, Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea
Codice CAEN principale5225
Data di registrazione06/08/2009
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vâlcea
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

103 Mln RON

vs 114 Mln RON

≈ 20,5 Mln €

Profit net (2025)

3,59 Mln RON

vs 7,92 Mln RON

≈ 712.000 €

Capitaluri proprii (2025)

19,9 Mln RON

vs 18,7 Mln RON

≈ 3,95 Mln €

Angajați (2025)

260
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
103.492.795
≈ 20,5 Mln €
3.585.213
≈ 712.000 €
260
2024
114.212.537
≈ 23 Mln €
7.922.501
≈ 1,59 Mln €
253
2023
108.387.211
≈ 21,9 Mln €
4.259.679
≈ 861.000 €
252
2022
104.527.832
≈ 21,2 Mln €
4.433.563
≈ 899.000 €
252
2021
73.615.765
≈ 15 Mln €
1.962.714
≈ 399.000 €
225
2020
63.628.245
≈ 13,2 Mln €
3.277.402
≈ 678.000 €
202
2019
57.328.560
≈ 12,1 Mln €
641.177
≈ 135.000 €
188
2018
42.263.966
≈ 9,08 Mln €
1.132.284
≈ 243.000 €
105
2017
39.384.641
≈ 8,62 Mln €
825.292
≈ 181.000 €
71
2016
36.293.212
≈ 8,08 Mln €
418.214
≈ 93.100 €
49
2015
37.692.543
≈ 8,48 Mln €
958.119
≈ 216.000 €
40
2014
34.651.078
≈ 7,8 Mln €
1.581.770
≈ 356.000 €
40
2013
32.145.195
≈ 7,27 Mln €
378.384
≈ 85.600 €
33
2012
26.877.263
≈ 6,03 Mln €
246.610
≈ 55.300 €
27

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

3,5%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

18%

Indice di liquidità corrente

1,29

Rotazione degli attivi

2,66

Fatturato per dipendente

398.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2009-08-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MARVI LOGISTIC SRL după CUI?

Cauți CUI 25858736. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MARVI LOGISTIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MARVI LOGISTIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MARVI LOGISTIC SRL, CUI 25858736, nr. Reg. Com. J2009000400380, sediu Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MARVI LOGISTIC SRL în 2025?

MARVI LOGISTIC SRL (CUI 25858736) a avut o marjă de profit net de 3,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).