Torna alla ricerca

ANINOASA GROUP SRL

AttivaRegistrata IVA

ANINOASA GROUP SRL are sediul în sat Moşniţa Nouă, județul Timiș și a fost înființată în anul 2009. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 903.463 lei și un profit net de 190.812 lei cu 5 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 25710224 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Timiș #7081CAEN 4100 #3546

Informazioni generali

NomeANINOASA GROUP SRL
CUI25710224
N. di registrazioneJ2009001327356
IndirizzoIelelor, 2, Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Codice CAEN principale4100
Data di registrazione25/06/2009
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

903.000 RON

vs 869.000 RON

≈ 179.000 €

Profit net (2025)

191.000 RON

vs 159.000 RON

≈ 37.900 €

Capitaluri proprii (2025)

191.000 RON

vs 223.000 RON

≈ 37.900 €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
903.463
≈ 179.000 €
190.812
≈ 37.900 €
5
2024
868.990
≈ 175.000 €
159.333
≈ 32.000 €
3
2023
1.215.804
≈ 246.000 €
308.820
≈ 62.400 €
0
2022
2.142.100
≈ 434.000 €
407.644
≈ 82.700 €
3
2021
1.522.155
≈ 309.000 €
205.622
≈ 41.800 €
5
2020
991.111
≈ 205.000 €
151.177
≈ 31.300 €
7
2019
1.390.711
≈ 293.000 €
313.805
≈ 66.100 €
5
2018
1.155.795
≈ 248.000 €
427.542
≈ 91.900 €
3
2017
746.006
≈ 163.000 €
251.882
≈ 55.100 €
4
2016
385.422
≈ 85.800 €
101.279
≈ 22.600 €
4
2015
312.475
≈ 70.300 €
15.436
≈ 3470 €
4
2014
390.268
≈ 87.800 €
101.181
≈ 22.800 €
4
2013
184.541
≈ 41.800 €
33.522
≈ 7590 €
5
2012
154.131
≈ 34.600 €
24.798
≈ 5570 €
4

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

21,1%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,9%

Indice di liquidità corrente

1,45

Rotazione degli attivi

2,31

Fatturato per dipendente

181.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2009-06-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANINOASA GROUP SRL după CUI?

Cauți CUI 25710224. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANINOASA GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANINOASA GROUP SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANINOASA GROUP SRL, CUI 25710224, nr. Reg. Com. J2009001327356, sediu Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANINOASA GROUP SRL în 2025?

ANINOASA GROUP SRL (CUI 25710224) a avut o marjă de profit net de 21,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).