Torna alla ricerca

SERVICII COMUNALE SA

AttivaRegistrata IVA

SERVICII COMUNALE SA este o societate cu sediul în Municipiul Rădăuți, înființată în anul 1998. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 30.005.671 lei și un profit net de 3.763.444 lei cu 97 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 2563140 · Salute finanziaria

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Suceava #179CAEN 3530 #15

Informazioni generali

NomeSERVICII COMUNALE SA
CUI2563140
N. di registrazioneJ33/474/1998
IndirizzoStr. 1 MAI, 4-6, Municipiul Rădăuţi, Suceava
Codice CAEN principale3530
Data di registrazione06/08/1998
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
Forma giuridicaSA
Forma di proprietàPROPR.DE STAT-SOCIETATE COMERCIALA
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
TATAR NISTORadministrator
TĂNASE LUMINIŢA-MARINELAreprezentant al persoanei juridice

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

30 Mln RON

vs 29,9 Mln RON

≈ 5,96 Mln €

Profit net (2025)

3,76 Mln RON

vs -322.000 RON

≈ 747.000 €

Capitaluri proprii (2025)

264.000 RON

vs -3,5 Mln RON

≈ 52.400 €

Angajați (2025)

97
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
30.005.671
≈ 5,96 Mln €
3.763.444
≈ 747.000 €
97
2024
29.894.713
≈ 6,01 Mln €
-322.334
≈ -64.800 €
111
2023
29.056.836
≈ 5,87 Mln €
-664.335
≈ -134.000 €
125
2022
29.428.631
≈ 5,97 Mln €
-2.575.516
≈ -522.000 €
139
2021
26.167.045
≈ 5,32 Mln €
-6.722.676
≈ -1,37 Mln €
148
2020
20.445.284
≈ 4,23 Mln €
139.776
≈ 28.900 €
160
2019
20.771.947
≈ 4,38 Mln €
46.691
≈ 9840 €
172
2018
19.703.012
≈ 4,23 Mln €
105.553
≈ 22.700 €
157
2017
23.699.274
≈ 5,19 Mln €
44.677
≈ 9780 €
151
2016
19.493.516
≈ 4,34 Mln €
1.255.257
≈ 280.000 €
151
2015
20.328.033
≈ 4,57 Mln €
13.450
≈ 3030 €
139
2014
19.075.574
≈ 4,29 Mln €
72.704
≈ 16.400 €
137
2013
19.011.130
≈ 4,3 Mln €
22.672
≈ 5130 €
137
2012
18.854.282
≈ 4,23 Mln €
-630.486
≈ -141.000 €
145

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

12,5%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

1.426,7%

Indice di liquidità corrente

0,82

Rotazione degli attivi

2,48

Fatturato per dipendente

309.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SERVICII COMUNALE SA după CUI?

Cauți CUI 2563140. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVICII COMUNALE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SERVICII COMUNALE SA?

Datele de facturare sunt denumirea SERVICII COMUNALE SA, CUI 2563140, nr. Reg. Com. J33/474/1998, sediu Municipiul Rădăuţi, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SERVICII COMUNALE SA în 2025?

SERVICII COMUNALE SA (CUI 2563140) a avut o marjă de profit net de 12,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).