Torna alla ricerca

TEHNOFORAJE SRL

AttivaRegistrata IVA

TEHNOFORAJE SRL este o companie cu sediul în Oradea, înființată în anul 2008, care are ca activitate principală lucrările de foraj și sondaj pentru construcții. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 13.865 lei și un profit net de 483 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 24638317 · Salute finanziaria

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Bihor #21886CAEN 4313 #278

Informazioni generali

NomeTEHNOFORAJE SRL
CUI24638317
N. di registrazioneJ2008002632052
IndirizzoStr. OGORULUI, 51/ A, Municipiul Oradea, Bihor
Codice CAEN principale4313
Codici CAEN autorizzati33123320360043137219
Data di registrazione22/10/2008
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
LUCA IONUŢ BOGDANadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

15.800 RON

vs 13.900 RON

≈ 3150 €

Profit net (2025)

180 RON

vs 483 RON

≈ 35,7 €

Capitaluri proprii (2025)

-173.000 RON

vs -173.000 RON

≈ -34.300 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
15.848
≈ 3150 €
180
≈ 35,7 €
1
2024
13.865
≈ 2790 €
483
≈ 97,1 €
1
2023
8.823
≈ 1780 €
-2.547
≈ -515 €
1
2022
12.605
≈ 2560 €
491
≈ 99,6 €
1
2021
10.084
≈ 2050 €
-71.900
≈ -14.600 €
1
2020
10.084
≈ 2080 €
-76.180
≈ -15.700 €
1
2019
3.361
≈ 708 €
-166.858
≈ -35.200 €
2
2018
262.509
≈ 56.400 €
188.524
≈ 40.500 €
2
2017
884.601
≈ 194.000 €
1.378.327
≈ 302.000 €
3
2016
832.015
≈ 185.000 €
67.381
≈ 15.000 €
5
2015
2.053.836
≈ 462.000 €
488.521
≈ 110.000 €
8
2014
484.501
≈ 109.000 €
-153.450
≈ -34.500 €
8
2013
944.311
≈ 214.000 €
18.538
≈ 4200 €
12
2012
1.050.014
≈ 236.000 €
111.566
≈ 25.000 €
9

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

1,1%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

—

Indice di liquidità corrente

0,53

Rotazione degli attivi

0,03

Fatturato per dipendente

15.800 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2008-10-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNOFORAJE SRL după CUI?

Cauți CUI 24638317. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNOFORAJE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNOFORAJE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNOFORAJE SRL, CUI 24638317, nr. Reg. Com. J2008002632052, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNOFORAJE SRL în 2025?

TEHNOFORAJE SRL (CUI 24638317) a avut o marjă de profit net de 1,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).