Torna alla ricerca

PERFECT MEDICAL SRL

AttivaRegistrata IVA

PERFECT MEDICAL SRL este o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Sat Sântion, Comuna Borș, Bihor. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 5.671.494 lei și un profit net de 1.001.017 lei cu 11 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 23251990 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #1657CAEN 4646 #475

Informazioni generali

NomePERFECT MEDICAL SRL
CUI23251990
N. di registrazioneJ2008000376055
IndirizzoSÂNTION, 684, Sat Sântion, Comuna Borş, Bihor
Codice CAEN principale4646
Data di registrazione12/02/2008
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
PRASZLER GELLERTadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

5,18 Mln RON

vs 5,67 Mln RON

≈ 1,03 Mln €

Profit net (2025)

1 Mln RON

vs 1 Mln RON

≈ 199.000 €

Capitaluri proprii (2025)

6,58 Mln RON

vs 7,42 Mln RON

≈ 1,31 Mln €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
5.176.099
≈ 1,03 Mln €
1.000.291
≈ 199.000 €
11
2024
5.671.494
≈ 1,14 Mln €
1.001.017
≈ 201.000 €
11
2023
5.453.741
≈ 1,1 Mln €
952.140
≈ 192.000 €
12
2022
6.450.219
≈ 1,31 Mln €
1.224.140
≈ 248.000 €
12
2021
8.174.376
≈ 1,66 Mln €
2.150.616
≈ 437.000 €
12
2020
11.709.047
≈ 2,42 Mln €
3.520.738
≈ 728.000 €
16
2019
5.625.122
≈ 1,19 Mln €
1.198.038
≈ 252.000 €
15
2018
5.551.897
≈ 1,19 Mln €
1.071.549
≈ 230.000 €
15
2017
5.180.213
≈ 1,13 Mln €
758.145
≈ 166.000 €
14
2016
5.197.947
≈ 1,16 Mln €
1.058.415
≈ 236.000 €
14
2015
4.024.791
≈ 905.000 €
715.289
≈ 161.000 €
13
2014
3.648.208
≈ 821.000 €
653.077
≈ 147.000 €
10
2013
3.450.848
≈ 781.000 €
662.992
≈ 150.000 €
11
2012
2.699.753
≈ 606.000 €
487.552
≈ 109.000 €
9

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

19,3%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

15,2%

Indice di liquidità corrente

3,94

Rotazione degli attivi

0,61

Fatturato per dipendente

471.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2008-02-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PERFECT MEDICAL SRL după CUI?

Cauți CUI 23251990. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PERFECT MEDICAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PERFECT MEDICAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PERFECT MEDICAL SRL, CUI 23251990, nr. Reg. Com. J2008000376055, sediu Sat Sântion, Comuna Borş, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PERFECT MEDICAL SRL în 2025?

PERFECT MEDICAL SRL (CUI 23251990) a avut o marjă de profit net de 19,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).