Torna alla ricerca

IMPAL SRL

AttivaRegistrata IVA

IMPAL SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Baia Mare. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 10.380.038 lei și profitul net a fost de 234.214 lei cu 16 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 2199970 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Maramureș #433CAEN 4634 #131

Informazioni generali

NomeIMPAL SRL
CUI2199970
N. di registrazioneJ1991001654246
IndirizzoMĂRGEANULUI, 4A, Municipiul Baia Mare, Maramureş
Codice CAEN principale7020
Codici CAEN autorizzati3312463746645320682070207739
Data di registrazione16/08/1991
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BRAŞOVEANU IONadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

10,4 Mln RON

vs 10,1 Mln RON

≈ 2,06 Mln €

Profit net (2025)

234.000 RON

vs 386.000 RON

≈ 46.500 €

Capitaluri proprii (2025)

766.000 RON

vs 1,62 Mln RON

≈ 152.000 €

Angajați (2025)

16
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
10.380.038
≈ 2,06 Mln €
234.214
≈ 46.500 €
16
2024
10.061.628
≈ 2,02 Mln €
385.927
≈ 77.600 €
16
2023
10.149.835
≈ 2,05 Mln €
292.880
≈ 59.200 €
15
2022
9.578.812
≈ 1,94 Mln €
356.812
≈ 72.400 €
15
2021
7.170.116
≈ 1,46 Mln €
322.628
≈ 65.600 €
13
2020
4.986.433
≈ 1,03 Mln €
1.677
≈ 347 €
18
2019
8.990.272
≈ 1,89 Mln €
410.172
≈ 86.400 €
20
2018
8.346.832
≈ 1,79 Mln €
653.705
≈ 140.000 €
20
2017
8.189.021
≈ 1,79 Mln €
423.040
≈ 92.600 €
17
2016
8.282.737
≈ 1,84 Mln €
322.307
≈ 71.800 €
18
2015
8.723.413
≈ 1,96 Mln €
206.069
≈ 46.400 €
20
2014
8.700.675
≈ 1,96 Mln €
263.060
≈ 59.200 €
18
2013
8.702.394
≈ 1,97 Mln €
155.479
≈ 35.200 €
19
2012
8.644.565
≈ 1,94 Mln €
150.935
≈ 33.900 €
20

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

2,3%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

30,6%

Indice di liquidità corrente

0,83

Rotazione degli attivi

1,94

Fatturato per dipendente

649.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1997-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma IMPAL SRL după CUI?

Cauți CUI 2199970. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IMPAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru IMPAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea IMPAL SRL, CUI 2199970, nr. Reg. Com. J1991001654246, sediu Municipiul Baia Mare, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are IMPAL SRL în 2025?

IMPAL SRL (CUI 2199970) a avut o marjă de profit net de 2,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).