Torna alla ricerca

MADIC SRL

AttivaRegistrata IVA

MADIC SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.003.370 lei și un profit net de 783.862 lei cu 7 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 21020 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: București #12983CAEN 9511 #26

Dati generali

NomeMADIC SRL
CUI21020
N. di registrazioneJ1991008572400
IndirizzoTRIUMFULUI, 17, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Codice CAEN principale9510
Data di registrazione13/08/1991
Autorità fiscaleAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC
ILIE CONSTANTINadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4 Mln RON

vs 3,2 Mln RON

≈ 795.000 €

Profit net (2025)

784.000 RON

vs 618.000 RON

≈ 156.000 €

Capitaluri proprii (2025)

866.000 RON

vs 687.000 RON

≈ 172.000 €

Angajați (2025)

7

2025

4 Mln RON

+25%față de 2024Profit net784.000 RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012361.000 RONProfit net: 152.000 RON
2013282.000 RONProfit net: 113.000 RON
2014255.000 RONProfit net: 80.100 RON
2015287.000 RONProfit net: 96.100 RON
2016667.000 RONProfit net: 272.000 RON
20171,06 Mln RONProfit net: 405.000 RON
20181,02 Mln RONProfit net: 217.000 RON
2019841.000 RONProfit net: 159.000 RON
20201,02 Mln RONProfit net: 207.000 RON
20211,17 Mln RONProfit net: 222.000 RON
20221,37 Mln RONProfit net: 222.000 RON
20231,71 Mln RONProfit net: 312.000 RON
20243,2 Mln RONProfit net: 618.000 RON
20254 Mln RONProfit net: 784.000 RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4.003.370
≈ 795.000 €
783.862
≈ 156.000 €
7
2024
3.201.804
≈ 644.000 €
618.251
≈ 124.000 €
5
2023
1.711.827
≈ 346.000 €
312.434
≈ 63.200 €
5
2022
1.370.636
≈ 278.000 €
221.720
≈ 45.000 €
5
2021
1.172.563
≈ 238.000 €
222.199
≈ 45.200 €
5
2020
1.018.539
≈ 211.000 €
207.258
≈ 42.800 €
4
2019
841.296
≈ 177.000 €
159.064
≈ 33.500 €
5
2018
1.017.049
≈ 219.000 €
216.853
≈ 46.600 €
4
2017
1.059.202
≈ 232.000 €
405.089
≈ 88.700 €
2
2016
666.601
≈ 148.000 €
272.286
≈ 60.600 €
2
2015
287.328
≈ 64.600 €
96.145
≈ 21.600 €
3
2014
255.441
≈ 57.500 €
80.130
≈ 18.000 €
2
2013
282.452
≈ 63.900 €
113.380
≈ 25.700 €
3
2012
360.750
≈ 81.000 €
152.407
≈ 34.200 €
3

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

19,6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

90,5%

Indice di liquidità corrente

1,64

Rotazione degli attivi

2,09

Fatturato per dipendente

572.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MADIC SRL după CUI?

Cauți CUI 21020. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MADIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MADIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MADIC SRL, CUI 21020, nr. Reg. Com. J1991008572400, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MADIC SRL în 2025?

MADIC SRL (CUI 21020) a avut o marjă de profit net de 19,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).