SZILCONT SRL
SZILCONT SRL este o firmă înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Compania are ca activitate principală contabilitatea și auditul financiar și a înregistrat o cifră de afaceri de 294.570 lei în anul 2025.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC
CUI: 19239158 · Salute finanziaria
Posizione in classifica 2025: Bihor #10993CAEN 6920 #4657
Dati generali
È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!
Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.
Inclusi gratis alla rivendicazione
Amministratori e rappresentanti
Fonte: ONRCIVA
Non registrata IVA
Stato ONRC
Funcțiune
Stato
Contribuente attivo
IVA Divisa
Non applica l'IVA Divisa
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
295.000 RON
≈ 58.500 €
Profit net (2025)
131.000 RON
≈ 26.100 €
Capitaluri proprii (2025)
135.000 RON
≈ 26.700 €
Angajați (2025)
2025
295.000 RON
| 2012 | 15.700 RON | Profit net: 3550 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 22.600 RON | Profit net: 9780 RON |
| 2014 | 41.500 RON | Profit net: 24.900 RON |
| 2015 | 59.500 RON | Profit net: 33.200 RON |
| 2016 | 67.800 RON | Profit net: 42.200 RON |
| 2017 | 91.200 RON | Profit net: 52.400 RON |
| 2018 | 86.000 RON | Profit net: 53.400 RON |
| 2019 | 99.600 RON | Profit net: 53.000 RON |
| 2020 | 123.000 RON | Profit net: 96.100 RON |
| 2021 | 152.000 RON | Profit net: 115.000 RON |
| 2022 | 183.000 RON | Profit net: 134.000 RON |
| 2023 | 270.000 RON | Profit net: 188.000 RON |
| 2024 | 289.000 RON | Profit net: 154.000 RON |
| 2025 | 295.000 RON | Profit net: 131.000 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 294.570 ≈ 58.500 € | 131.452 ≈ 26.100 € | 2 |
| 2024 | 288.670 ≈ 58.000 € | 154.212 ≈ 31.000 € | 2 |
| 2023 | 270.000 ≈ 54.600 € | 187.657 ≈ 37.900 € | 1 |
| 2022 | 183.000 ≈ 37.100 € | 134.162 ≈ 27.200 € | 1 |
| 2021 | 151.900 ≈ 30.900 € | 114.982 ≈ 23.400 € | 1 |
| 2020 | 123.050 ≈ 25.400 € | 96.138 ≈ 19.900 € | 1 |
| 2019 | 99.580 ≈ 21.000 € | 53.026 ≈ 11.200 € | 1 |
| 2018 | 86.010 ≈ 18.500 € | 53.412 ≈ 11.500 € | 1 |
| 2017 | 91.225 ≈ 20.000 € | 52.357 ≈ 11.500 € | 1 |
| 2016 | 67.750 ≈ 15.100 € | 42.207 ≈ 9400 € | 1 |
| 2015 | 59.533 ≈ 13.400 € | 33.237 ≈ 7480 € | 1 |
| 2014 | 41.526 ≈ 9340 € | 24.946 ≈ 5610 € | 1 |
| 2013 | 22.550 ≈ 5100 € | 9.776 ≈ 2210 € | 1 |
| 2012 | 15.720 ≈ 3530 € | 3.547 ≈ 796 € | 1 |
Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indici finanziari 2025
Margine di profitto netto
44,6%
Rendimento del capitale proprio (ROE)
97,7%
Indice di liquidità corrente
8,18
Rotazione degli attivi
1,74
Fatturato per dipendente
147.000 RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Stesso indirizzo
Întrebări frecvente
Cum verific firma SZILCONT SRL după CUI?
Cauți CUI 19239158. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SZILCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SZILCONT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SZILCONT SRL, CUI 19239158, nr. Reg. Com. J2006002502056, sediu Municipiul Oradea, Bihor.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SZILCONT SRL în 2025?
SZILCONT SRL (CUI 19239158) a avut o marjă de profit net de 44,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).