MOLLO RE SA
MOLLO RE SA este o societate cu sediul în București Sectorul 2, înființată în anul 2006. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 2.667.333 lei și un profit net de 441.319 lei cu 4 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC
CUI: 19034870 · Salute finanziaria
Posizione in classifica 2025: București #16958CAEN 5590 #71
Dati generali
È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!
Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.
Inclusi gratis alla rivendicazione
Amministratori e rappresentanti
Fonte: ONRCIVA
Registrata ai fini IVA
Stato ONRC
Funcțiune
Stato
Contribuente attivo
IVA Divisa
Non applica l'IVA Divisa
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,67 Mln RON
≈ 529.000 €
Profit net (2025)
441.000 RON
≈ 87.600 €
Capitaluri proprii (2025)
693.000 RON
≈ 138.000 €
Angajați (2025)
2025
2,67 Mln RON
| 2012 | 59.600 RON | Profit net: -103.000 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 345.000 RON | Profit net: 73.900 RON |
| 2014 | 853.000 RON | Profit net: 137.000 RON |
| 2015 | 1,16 Mln RON | Profit net: 192.000 RON |
| 2016 | 1,49 Mln RON | Profit net: 137.000 RON |
| 2017 | 1,57 Mln RON | Profit net: 426.000 RON |
| 2018 | 1,71 Mln RON | Profit net: 393.000 RON |
| 2019 | 1,8 Mln RON | Profit net: 385.000 RON |
| 2020 | 1,06 Mln RON | Profit net: -326.000 RON |
| 2021 | 890.000 RON | Profit net: 181.000 RON |
| 2022 | 1,93 Mln RON | Profit net: 411.000 RON |
| 2023 | 2,13 Mln RON | Profit net: 174.000 RON |
| 2024 | 2,2 Mln RON | Profit net: 71.800 RON |
| 2025 | 2,67 Mln RON | Profit net: 441.000 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2.667.333 ≈ 529.000 € | 441.319 ≈ 87.600 € | 4 |
| 2024 | 2.203.118 ≈ 443.000 € | 71.781 ≈ 14.400 € | 5 |
| 2023 | 2.127.791 ≈ 430.000 € | 174.112 ≈ 35.200 € | 4 |
| 2022 | 1.928.671 ≈ 391.000 € | 410.757 ≈ 83.300 € | 5 |
| 2021 | 890.233 ≈ 181.000 € | 180.554 ≈ 36.700 € | 4 |
| 2020 | 1.057.888 ≈ 219.000 € | -326.305 ≈ -67.500 € | 5 |
| 2019 | 1.798.952 ≈ 379.000 € | 385.407 ≈ 81.200 € | 6 |
| 2018 | 1.711.444 ≈ 368.000 € | 392.631 ≈ 84.400 € | 5 |
| 2017 | 1.568.488 ≈ 343.000 € | 425.942 ≈ 93.200 € | 4 |
| 2016 | 1.489.947 ≈ 332.000 € | 136.922 ≈ 30.500 € | 7 |
| 2015 | 1.162.822 ≈ 262.000 € | 191.550 ≈ 43.100 € | 6 |
| 2014 | 853.210 ≈ 192.000 € | 137.151 ≈ 30.900 € | 5 |
| 2013 | 345.293 ≈ 78.100 € | 73.899 ≈ 16.700 € | 3 |
| 2012 | 59.642 ≈ 13.400 € | -103.492 ≈ -23.200 € | 1 |
Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indici finanziari 2025
Margine di profitto netto
16,5%
Rendimento del capitale proprio (ROE)
63,7%
Indice di liquidità corrente
1,73
Rotazione degli attivi
1,86
Fatturato per dipendente
667.000 RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Stesso indirizzo
Aziende con amministratori comuni
- INDUSTRIAL CEFIN SA
Amministratore comune: MOLLO SERGIO
- ITAGRA BIO TERRA S.R.L.
Amministratore comune: MOLLO SERGIO
- ITAGRA SA
Amministratore comune: MOLLO SERGIO
- LA PALESTRA FITNESS SRL
Amministratore comune: MOLLO SERGIO
- MF CAPITAL S.A.
Amministratore comune: MOLLO SERGIO
- MOL INVEST SA
Amministratore comune: MOLLO SERGIO
- MODERN SELF WASH S.R.L.
Amministratore comune: MOLLO SERGIO
- STECOLFLEX TRADE SRL
Amministratore comune: MOLLO SERGIO
Periodi IVA
| Dal | Al | Dettagli |
|---|---|---|
| 2006-09-26 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MOLLO RE SA după CUI?
Cauți CUI 19034870. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOLLO RE SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MOLLO RE SA?
Datele de facturare sunt denumirea MOLLO RE SA, CUI 19034870, nr. Reg. Com. J2006015010403, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MOLLO RE SA în 2025?
MOLLO RE SA (CUI 19034870) a avut o marjă de profit net de 16,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).