Torna alla ricerca

ESTETIS CLINIC SRL

Attiva

ESTETIS CLINIC SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Oradea, Bihor. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.449.517 lei și un profit net de 1.635.318 lei cu 7 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 18880528 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #3447CAEN 8622 #981

Dati generali

NomeESTETIS CLINIC SRL
CUI18880528
N. di registrazioneJ05/1520/2006
IndirizzoStr. FELEACULUI, 36, Municipiul Oradea, Bihor
Codice CAEN principale8622
Data di registrazione25/07/2006
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 7 novembre 2026

Amministratori e rappresentanti

Fonte: ONRC
PORUMB ŞERBANadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,94 Mln RON

vs 2,45 Mln RON

≈ 384.000 €

Profit net (2025)

1,31 Mln RON

vs 1,64 Mln RON

≈ 259.000 €

Capitaluri proprii (2025)

1,33 Mln RON

vs 1,64 Mln RON

≈ 264.000 €

Angajați (2025)

5

2025

1,94 Mln RON

-21%față de 2024Profit net1,31 Mln RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2012537.000 RONProfit net: 186.000 RON
2013657.000 RONProfit net: 220.000 RON
2014261.000 RONProfit net: 91.100 RON
2015411.000 RONProfit net: 78.300 RON
2016596.000 RONProfit net: 309.000 RON
2017867.000 RONProfit net: 619.000 RON
2018810.000 RONProfit net: 700.000 RON
20191,48 Mln RONProfit net: 1,19 Mln RON
2020788.000 RONProfit net: 570.000 RON
20211,05 Mln RONProfit net: 829.000 RON
20221,13 Mln RONProfit net: 824.000 RON
20231,51 Mln RONProfit net: 912.000 RON
20242,45 Mln RONProfit net: 1,64 Mln RON
20251,94 Mln RONProfit net: 1,31 Mln RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1.937.221
≈ 384.000 €
1.306.189
≈ 259.000 €
5
2024
2.449.517
≈ 492.000 €
1.635.318
≈ 329.000 €
7
2023
1.509.491
≈ 305.000 €
912.133
≈ 184.000 €
8
2022
1.127.191
≈ 229.000 €
824.069
≈ 167.000 €
9
2021
1.051.614
≈ 214.000 €
828.664
≈ 168.000 €
9
2020
788.056
≈ 163.000 €
569.902
≈ 118.000 €
9
2019
1.484.867
≈ 313.000 €
1.189.003
≈ 251.000 €
8
2018
810.105
≈ 174.000 €
699.767
≈ 150.000 €
11
2017
866.969
≈ 190.000 €
619.414
≈ 136.000 €
2
2016
596.435
≈ 133.000 €
309.407
≈ 68.900 €
2
2015
411.258
≈ 92.500 €
78.314
≈ 17.600 €
1
2014
261.306
≈ 58.800 €
91.053
≈ 20.500 €
1
2013
656.744
≈ 149.000 €
219.967
≈ 49.800 €
1
2012
537.447
≈ 121.000 €
185.822
≈ 41.700 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

67,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

98,4%

Indice di liquidità corrente

-18,72

Rotazione degli attivi

1,07

Fatturato per dipendente

387.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma ESTETIS CLINIC SRL după CUI?

Cauți CUI 18880528. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ESTETIS CLINIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ESTETIS CLINIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ESTETIS CLINIC SRL, CUI 18880528, nr. Reg. Com. J05/1520/2006, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ESTETIS CLINIC SRL în 2025?

ESTETIS CLINIC SRL (CUI 18880528) a avut o marjă de profit net de 67,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).