XRAL SRL
XRAL SRL este o companie înființată în anul 2006 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 206.277 lei și un profit net de 60.407 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC
CUI: 18419827 · Salute finanziaria
Posizione in classifica 2025: Bihor #11988CAEN 6831 #1491
Dati generali
È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!
Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.
Inclusi gratis alla rivendicazione
Amministratori e rappresentanti
Fonte: ONRCIVA
Non registrata IVA
Stato ONRC
Funcțiune
Stato
Contribuente attivo
IVA Divisa
Non applica l'IVA Divisa
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
253.000 RON
≈ 50.200 €
Profit net (2025)
62.700 RON
≈ 12.400 €
Capitaluri proprii (2025)
564.000 RON
≈ 112.000 €
Angajați (2025)
2025
253.000 RON
| 2012 | 64.000 RON | Profit net: 4880 RON |
|---|---|---|
| 2013 | 109.000 RON | Profit net: 77.700 RON |
| 2014 | 137.000 RON | Profit net: 92.000 RON |
| 2015 | 164.000 RON | Profit net: 93.700 RON |
| 2016 | 183.000 RON | Profit net: 123.000 RON |
| 2017 | 57.000 RON | Profit net: -24.300 RON |
| 2018 | 93.700 RON | Profit net: -39.000 RON |
| 2019 | 160.000 RON | Profit net: 41.500 RON |
| 2020 | 123.000 RON | Profit net: 6160 RON |
| 2021 | 211.000 RON | Profit net: 122.000 RON |
| 2022 | 244.000 RON | Profit net: 125.000 RON |
| 2023 | 293.000 RON | Profit net: 124.000 RON |
| 2024 | 206.000 RON | Profit net: 60.400 RON |
| 2025 | 253.000 RON | Profit net: 62.700 RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 252.805 ≈ 50.200 € | 62.672 ≈ 12.400 € | 0 |
| 2024 | 206.277 ≈ 41.500 € | 60.407 ≈ 12.100 € | 2 |
| 2023 | 293.386 ≈ 59.300 € | 123.526 ≈ 25.000 € | 2 |
| 2022 | 243.838 ≈ 49.400 € | 125.483 ≈ 25.400 € | 2 |
| 2021 | 210.860 ≈ 42.900 € | 122.416 ≈ 24.900 € | 1 |
| 2020 | 122.665 ≈ 25.400 € | 6.162 ≈ 1270 € | 2 |
| 2019 | 160.227 ≈ 33.800 € | 41.513 ≈ 8750 € | 2 |
| 2018 | 93.664 ≈ 20.100 € | -38.964 ≈ -8370 € | 2 |
| 2017 | 57.021 ≈ 12.500 € | -24.320 ≈ -5320 € | 3 |
| 2016 | 182.552 ≈ 40.700 € | 123.074 ≈ 27.400 € | 2 |
| 2015 | 163.943 ≈ 36.900 € | 93.743 ≈ 21.100 € | 1 |
| 2014 | 137.088 ≈ 30.800 € | 91.969 ≈ 20.700 € | 1 |
| 2013 | 109.488 ≈ 24.800 € | 77.660 ≈ 17.600 € | 0 |
| 2012 | 63.963 ≈ 14.400 € | 4.876 ≈ 1090 € | 0 |
Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indici finanziari 2025
Margine di profitto netto
24,8%
Rendimento del capitale proprio (ROE)
11,1%
Indice di liquidità corrente
1,79
Rotazione degli attivi
0,34
Fatturato per dipendente
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Stesso indirizzo
Întrebări frecvente
Cum verific firma XRAL SRL după CUI?
Cauți CUI 18419827. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru XRAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru XRAL SRL?
Datele de facturare sunt denumirea XRAL SRL, CUI 18419827, nr. Reg. Com. J05/396/2006, sediu Municipiul Oradea, Bihor.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are XRAL SRL în 2025?
XRAL SRL (CUI 18419827) a avut o marjă de profit net de 24,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).