Torna alla ricerca

URSDARNIC SRL

AttivaRegistrata IVA

URSDARNIC SRL este o companie înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală este codul CAEN 4778, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 641.876 lei cu un profit net de 120.981 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 18038180 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #6940CAEN 4778 #1092

Informazioni generali

NomeURSDARNIC SRL
CUI18038180
N. di registrazioneJ2005002115055
IndirizzoStr. ZLATNEI, 7, Municipiul Oradea, Bihor
Codice CAEN principale4712
Data di registrazione13/10/2005
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
URS IOAN-CRISTIANadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

642.000 RON

vs 701.000 RON

≈ 127.000 €

Profit net (2025)

121.000 RON

vs 31.200 RON

≈ 24.000 €

Capitaluri proprii (2025)

-192.000 RON

vs -314.000 RON

≈ -38.200 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
641.876
≈ 127.000 €
120.981
≈ 24.000 €
1
2024
701.437
≈ 141.000 €
31.159
≈ 6260 €
1
2023
689.944
≈ 139.000 €
6.823
≈ 1380 €
2
2022
749.864
≈ 152.000 €
-39.859
≈ -8080 €
2
2021
860.665
≈ 175.000 €
-58.119
≈ -11.800 €
2
2020
666.315
≈ 138.000 €
-51.324
≈ -10.600 €
2
2019
709.450
≈ 150.000 €
-33.923
≈ -7150 €
2
2018
557.914
≈ 120.000 €
-17.762
≈ -3820 €
2
2017
549.741
≈ 120.000 €
-6.959
≈ -1520 €
1
2016
92.304
≈ 20.600 €
47.358
≈ 10.500 €
1
2015
26.054
≈ 5860 €
-15.240
≈ -3430 €
1
2014
15.901
≈ 3580 €
-10.322
≈ -2320 €
1
2013
5.271
≈ 1190 €
-18.635
≈ -4220 €
1
2012
27.219
≈ 6110 €
-30.875
≈ -6930 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

18,8%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

—

Indice di liquidità corrente

0,67

Rotazione degli attivi

1,66

Fatturato per dipendente

642.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2008-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma URSDARNIC SRL după CUI?

Cauți CUI 18038180. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru URSDARNIC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru URSDARNIC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea URSDARNIC SRL, CUI 18038180, nr. Reg. Com. J2005002115055, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are URSDARNIC SRL în 2025?

URSDARNIC SRL (CUI 18038180) a avut o marjă de profit net de 18,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).