Torna alla ricerca

NBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

NBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L. este o firmă înființată în anul 2005 cu sediul în municipiul Oradea. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 58.254.143 lei și un profit net de 3.523.426 lei cu 82 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 17792495 · Salute finanziaria

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Bihor #161CAEN 2453 #10

Informazioni generali

NomeNBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L.
CUI17792495
N. di registrazioneJ2005001558055
IndirizzoStr. UZINELOR, 8, Municipiul Oradea, Bihor
Codice CAEN principale2453
Data di registrazione19/07/2005
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

58,3 Mln RON

vs 65,3 Mln RON

≈ 11,6 Mln €

Profit net (2025)

3,52 Mln RON

vs 2,82 Mln RON

≈ 699.000 €

Capitaluri proprii (2025)

47 Mln RON

vs 43,4 Mln RON

≈ 9,32 Mln €

Angajați (2025)

82
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
58.254.143
≈ 11,6 Mln €
3.523.426
≈ 699.000 €
82
2024
65.273.563
≈ 13,1 Mln €
2.820.275
≈ 567.000 €
123
2023
69.566.671
≈ 14,1 Mln €
-1.262.162
≈ -255.000 €
132
2022
74.495.605
≈ 15,1 Mln €
1.351.677
≈ 274.000 €
148
2021
84.665.590
≈ 17,2 Mln €
2.937.506
≈ 597.000 €
189
2020
68.377.636
≈ 14,1 Mln €
5.732.202
≈ 1,19 Mln €
188
2019
71.638.477
≈ 15,1 Mln €
12.839.938
≈ 2,71 Mln €
175
2018
77.971.621
≈ 16,8 Mln €
9.604.405
≈ 2,06 Mln €
175
2017
61.058.700
≈ 13,4 Mln €
9.114.090
≈ 2 Mln €
165
2016
44.669.886
≈ 9,95 Mln €
7.657.866
≈ 1,71 Mln €
120
2015
42.573.315
≈ 9,58 Mln €
6.349.500
≈ 1,43 Mln €
105
2014
39.807.179
≈ 8,96 Mln €
4.204.024
≈ 946.000 €
92
2013
27.681.377
≈ 6,26 Mln €
1.004.955
≈ 227.000 €
79
2012
20.140.648
≈ 4,52 Mln €
84.276
≈ 18.900 €
72

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

7,5%

Indice di liquidità corrente

1,03

Rotazione degli attivi

0,75

Fatturato per dipendente

710.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2005-07-21—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 17792495. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea NBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L., CUI 17792495, nr. Reg. Com. J2005001558055, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L. în 2025?

NBI INDUSTRIAL ORADEA S.R.L. (CUI 17792495) a avut o marjă de profit net de 6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).