Torna alla ricerca

GI.DI. MANUFACTURING S.R.L.

AttivaRegistrata IVA

GI.DI. MANUFACTURING S.R.L. este o firmă înființată în anul 2005 cu sediul în satul Apahida, județul Cluj. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 81.261.861 lei și un profit net de 4.918.365 lei cu 126 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 17685626 · Salute finanziaria

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Cluj #252CAEN 2562 #6

Informazioni generali

NomeGI.DI. MANUFACTURING S.R.L.
CUI17685626
N. di registrazioneJ12/2977/2005
IndirizzoStr. LIBERTĂŢII, 296, Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj
Codice CAEN principale2553
Data di registrazione15/08/2005
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
GIUSTI DINOadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

71,8 Mln RON

vs 81,3 Mln RON

≈ 14,2 Mln €

Profit net (2025)

3,91 Mln RON

vs 4,92 Mln RON

≈ 776.000 €

Capitaluri proprii (2025)

44,9 Mln RON

vs 47 Mln RON

≈ 8,92 Mln €

Angajați (2025)

101
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
71.784.949
≈ 14,2 Mln €
3.911.246
≈ 776.000 €
101
2024
81.261.861
≈ 16,3 Mln €
4.918.365
≈ 989.000 €
126
2023
100.887.585
≈ 20,4 Mln €
8.328.997
≈ 1,68 Mln €
132
2022
92.362.313
≈ 18,7 Mln €
6.012.503
≈ 1,22 Mln €
120
2021
51.053.934
≈ 10,4 Mln €
2.237.758
≈ 455.000 €
101
2020
52.198.271
≈ 10,8 Mln €
3.715.316
≈ 768.000 €
101
2019
63.680.964
≈ 13,4 Mln €
5.185.522
≈ 1,09 Mln €
113
2018
51.201.308
≈ 11 Mln €
3.208.414
≈ 689.000 €
81
2017
51.158.879
≈ 11,2 Mln €
3.417.609
≈ 748.000 €
69
2016
54.246.048
≈ 12,1 Mln €
4.247.093
≈ 946.000 €
71
2015
59.369.352
≈ 13,4 Mln €
8.813.161
≈ 1,98 Mln €
103
2014
49.689.476
≈ 11,2 Mln €
6.517.959
≈ 1,47 Mln €
94
2013
52.079.062
≈ 11,8 Mln €
4.485.775
≈ 1,02 Mln €
97
2012
41.461.273
≈ 9,3 Mln €
5.277.782
≈ 1,18 Mln €
92

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

5,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

8,7%

Indice di liquidità corrente

3,16

Rotazione degli attivi

1,18

Fatturato per dipendente

711.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2005-06-17—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GI.DI. MANUFACTURING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 17685626. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GI.DI. MANUFACTURING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GI.DI. MANUFACTURING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea GI.DI. MANUFACTURING S.R.L., CUI 17685626, nr. Reg. Com. J12/2977/2005, sediu Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GI.DI. MANUFACTURING S.R.L. în 2025?

GI.DI. MANUFACTURING S.R.L. (CUI 17685626) a avut o marjă de profit net de 5,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).