Torna alla ricerca

MULTICO SRL

AttivaRegistrata IVA

MULTICO SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Arad. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 20.085.487 lei și un profit net de 1.829.549 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 1678142 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Arad #322CAEN 7120 #30

Informazioni generali

NomeMULTICO SRL
CUI1678142
N. di registrazioneJ1991001246029
IndirizzoStr. BICAZ, 1-5, Municipiul Arad, Arad
Codice CAEN principale7120
Data di registrazione05/08/1991
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Arad
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BALOGH FLAVIUadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

20,1 Mln RON

vs 16,9 Mln RON

≈ 3,99 Mln €

Profit net (2025)

1,83 Mln RON

vs 1,9 Mln RON

≈ 363.000 €

Capitaluri proprii (2025)

14,4 Mln RON

vs 12,6 Mln RON

≈ 2,87 Mln €

Angajați (2025)

126
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
20.085.487
≈ 3,99 Mln €
1.829.549
≈ 363.000 €
126
2024
16.944.822
≈ 3,41 Mln €
1.898.598
≈ 382.000 €
129
2023
20.024.671
≈ 4,05 Mln €
3.741.760
≈ 756.000 €
162
2022
19.601.739
≈ 3,97 Mln €
4.699.686
≈ 953.000 €
165
2021
18.109.151
≈ 3,68 Mln €
4.563.255
≈ 927.000 €
156
2020
13.643.299
≈ 2,82 Mln €
3.483.570
≈ 720.000 €
140
2019
20.932.782
≈ 4,41 Mln €
3.772.002
≈ 795.000 €
120
2018
24.140.380
≈ 5,19 Mln €
5.028.774
≈ 1,08 Mln €
140
2017
19.827.905
≈ 4,34 Mln €
1.866.077
≈ 409.000 €
141
2016
18.689.590
≈ 4,16 Mln €
1.837.176
≈ 409.000 €
137
2015
10.214.975
≈ 2,3 Mln €
554.511
≈ 125.000 €
165
2014
10.325.937
≈ 2,32 Mln €
1.946.700
≈ 438.000 €
169
2013
7.206.684
≈ 1,63 Mln €
1.776.719
≈ 402.000 €
101
2012
4.730.123
≈ 1,06 Mln €
1.208.592
≈ 271.000 €
82

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

9,1%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

12,7%

Indice di liquidità corrente

0,47

Rotazione degli attivi

0,48

Fatturato per dipendente

159.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2006-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MULTICO SRL după CUI?

Cauți CUI 1678142. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MULTICO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MULTICO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MULTICO SRL, CUI 1678142, nr. Reg. Com. J1991001246029, sediu Municipiul Arad, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MULTICO SRL în 2025?

MULTICO SRL (CUI 1678142) a avut o marjă de profit net de 9,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).