Torna alla ricerca

REHI SRL

AttivaRegistrata IVA

REHI SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în comuna Nușfalău, județul Sălaj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 14.181.056 lei și un profit net de 6.953.949 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 16740676 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Sălaj #142CAEN 6820 #273

Informazioni generali

NomeREHI SRL
CUI16740676
N. di registrazioneJ2006000654311
IndirizzoStr. HANNA, Comuna Nuşfalău, Sălaj
Codice CAEN principale6820
Data di registrazione21/09/2006
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BERGAMOTTO UGOadministrator
NARDO MARTINOadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

14,2 Mln RON

vs 13,3 Mln RON

≈ 2,81 Mln €

Profit net (2025)

6,95 Mln RON

vs 6,18 Mln RON

≈ 1,38 Mln €

Capitaluri proprii (2025)

71,6 Mln RON

vs 70,8 Mln RON

≈ 14,2 Mln €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
14.181.056
≈ 2,81 Mln €
6.953.949
≈ 1,38 Mln €
1
2024
13.336.048
≈ 2,68 Mln €
6.178.880
≈ 1,24 Mln €
1
2023
12.460.319
≈ 2,52 Mln €
5.795.828
≈ 1,17 Mln €
1
2022
7.859.977
≈ 1,59 Mln €
1.572.532
≈ 319.000 €
1
2021
6.760.232
≈ 1,37 Mln €
495.890
≈ 101.000 €
1
2020
6.616.317
≈ 1,37 Mln €
696.186
≈ 144.000 €
1
2019
8.782.138
≈ 1,85 Mln €
222.126
≈ 46.800 €
1
2018
8.196.000
≈ 1,76 Mln €
636.496
≈ 137.000 €
1
2017
8.308.773
≈ 1,82 Mln €
657.097
≈ 144.000 €
1
2016
8.320.784
≈ 1,85 Mln €
975.878
≈ 217.000 €
1
2015
8.140.200
≈ 1,83 Mln €
675.590
≈ 152.000 €
1
2014
8.140.200
≈ 1,83 Mln €
1.499.944
≈ 337.000 €
1
2013
7.980.000
≈ 1,81 Mln €
838.074
≈ 190.000 €
1
2012
6.800.000
≈ 1,53 Mln €
315.401
≈ 70.800 €
1

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

49%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

9,7%

Indice di liquidità corrente

1,75

Rotazione degli attivi

0,19

Fatturato per dipendente

14,2 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2004-09-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma REHI SRL după CUI?

Cauți CUI 16740676. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru REHI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru REHI SRL?

Datele de facturare sunt denumirea REHI SRL, CUI 16740676, nr. Reg. Com. J2006000654311, sediu Comuna Nuşfalău, Sălaj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are REHI SRL în 2025?

REHI SRL (CUI 16740676) a avut o marjă de profit net de 49% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).