Torna alla ricerca

TEHNOUTIL SRL

AttivaRegistrata IVA

TEHNOUTIL SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Comuna Vânători, Galați. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 110.964 lei și un profit net de 30.370 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 1637266 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Galați #9323CAEN 4322 #6289

Informazioni generali

NomeTEHNOUTIL SRL
CUI1637266
N. di registrazioneJ1992002533176
Indirizzo T.67, PARCELA 892, DN 26, KM.5+800, Comuna Vânători, Galaţi
Codice CAEN principale4322
Codici CAEN autorizzati331243224752475968206832
Data di registrazione18/11/1992
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
LUPOAE DUMITRUadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

111.000 RON

vs 99.800 RON

≈ 22.000 €

Profit net (2025)

30.400 RON

vs -19.900 RON

≈ 6030 €

Capitaluri proprii (2025)

884.000 RON

vs 854.000 RON

≈ 176.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
110.964
≈ 22.000 €
30.370
≈ 6030 €
1
2024
99.790
≈ 20.100 €
-19.897
≈ -4000 €
2
2023
98.294
≈ 19.900 €
-88.602
≈ -17.900 €
2
2022
96.277
≈ 19.500 €
-10.144
≈ -2060 €
2
2021
95.359
≈ 19.400 €
-21.545
≈ -4380 €
2
2020
98.013
≈ 20.300 €
1.116
≈ 231 €
3
2019
94.605
≈ 19.900 €
-7.939
≈ -1670 €
3
2018
82.837
≈ 17.800 €
-25.348
≈ -5450 €
3
2017
70.734
≈ 15.500 €
-32.571
≈ -7130 €
3
2016
78.274
≈ 17.400 €
-20.119
≈ -4480 €
3
2015
65.543
≈ 14.700 €
-171.119
≈ -38.500 €
4
2014
201.989
≈ 45.400 €
-350.569
≈ -78.900 €
4
2013
209.452
≈ 47.400 €
168.384
≈ 38.100 €
4
2012
158.767
≈ 35.600 €
-66.866
≈ -15.000 €
4

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

27,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

3,4%

Indice di liquidità corrente

1,61

Rotazione degli attivi

0,12

Fatturato per dipendente

111.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNOUTIL SRL după CUI?

Cauți CUI 1637266. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNOUTIL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNOUTIL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNOUTIL SRL, CUI 1637266, nr. Reg. Com. J1992002533176, sediu Comuna Vânători, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNOUTIL SRL în 2025?

TEHNOUTIL SRL (CUI 1637266) a avut o marjă de profit net de 27,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).