Torna alla ricerca

PAULA & VICTOR SRL

AttivaRegistrata IVA

PAULA & VICTOR SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Comuna Şofronea, județul Arad. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 8.621.805 lei și un profit net de 149.659 lei cu 14 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 16292491 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Arad #663CAEN 4639 #416

Informazioni generali

NomePAULA & VICTOR SRL
CUI16292491
N. di registrazioneJ2004000573027
Indirizzo23, 5, Sat Şofronea, Comuna Şofronea, Arad
Codice CAEN principale4639
Codici CAEN autorizzati46394690471147124941521052247711
Data di registrazione30/03/2004
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BARATA LUDOVIC PAULadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,62 Mln RON

vs 8,4 Mln RON

≈ 1,71 Mln €

Profit net (2025)

150.000 RON

vs 586.000 RON

≈ 29.700 €

Capitaluri proprii (2025)

150.000 RON

vs 586.000 RON

≈ 29.800 €

Angajați (2025)

14
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8.621.805
≈ 1,71 Mln €
149.659
≈ 29.700 €
14
2024
8.396.445
≈ 1,69 Mln €
585.939
≈ 118.000 €
15
2023
8.522.350
≈ 1,72 Mln €
286.836
≈ 58.000 €
16
2022
8.063.950
≈ 1,64 Mln €
247.413
≈ 50.200 €
17
2021
6.980.281
≈ 1,42 Mln €
184.668
≈ 37.500 €
18
2020
7.219.666
≈ 1,49 Mln €
158.700
≈ 32.800 €
19
2019
7.430.875
≈ 1,57 Mln €
72.010
≈ 15.200 €
21
2018
7.752.373
≈ 1,67 Mln €
179.695
≈ 38.600 €
21
2017
7.636.150
≈ 1,67 Mln €
152.370
≈ 33.400 €
21
2016
6.864.976
≈ 1,53 Mln €
91.186
≈ 20.300 €
20
2015
6.271.208
≈ 1,41 Mln €
120.412
≈ 27.100 €
21
2014
5.458.011
≈ 1,23 Mln €
60.274
≈ 13.600 €
21
2013
4.662.916
≈ 1,06 Mln €
116.253
≈ 26.300 €
20
2012
3.947.355
≈ 886.000 €
96.254
≈ 21.600 €
18

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

1,7%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,8%

Indice di liquidità corrente

0,88

Rotazione degli attivi

3,53

Fatturato per dipendente

616.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2004-03-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PAULA & VICTOR SRL după CUI?

Cauți CUI 16292491. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAULA & VICTOR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PAULA & VICTOR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PAULA & VICTOR SRL, CUI 16292491, nr. Reg. Com. J2004000573027, sediu Sat Şofronea, Comuna Şofronea, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PAULA & VICTOR SRL în 2025?

PAULA & VICTOR SRL (CUI 16292491) a avut o marjă de profit net de 1,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).