Torna alla ricerca

PASSION-A SRL

Attiva

PASSION-A SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Galați. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 214.521 lei și profitul net a fost de 129.436 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 1625407 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Galați #7247CAEN 6820 #7485

Informazioni generali

NomePASSION-A SRL
CUI1625407
N. di registrazioneJ1991000919171
IndirizzoOŢELARILOR, 23B, Municipiul Galaţi, Galaţi
Codice CAEN principale6820
Codici CAEN autorizzati43606820702074998121
Data di registrazione18/07/1991
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
AGACHE ALINAadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

208.000 RON

vs 215.000 RON

≈ 41.200 €

Profit net (2025)

86.500 RON

vs 129.000 RON

≈ 17.200 €

Capitaluri proprii (2025)

103.000 RON

vs 153.000 RON

≈ 20.400 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
207.510
≈ 41.200 €
86.503
≈ 17.200 €
1
2024
214.521
≈ 43.100 €
129.436
≈ 26.000 €
1
2023
31.650
≈ 6400 €
7.526
≈ 1520 €
1
2022
15.600
≈ 3160 €
8.985
≈ 1820 €
—
2021
15.600
≈ 3170 €
9.318
≈ 1890 €
—
2020
15.600
≈ 3230 €
9.548
≈ 1970 €
—
2019
15.600
≈ 3290 €
9.666
≈ 2040 €
—
2018
15.600
≈ 3350 €
9.872
≈ 2120 €
0
2017
15.600
≈ 3410 €
9.187
≈ 2010 €
0
2016
15.600
≈ 3470 €
6.856
≈ 1530 €
—
2015
15.600
≈ 3510 €
-1.199
≈ -270 €
—
2014
15.600
≈ 3510 €
2.948
≈ 663 €
—
2013
15.600
≈ 3530 €
5.885
≈ 1330 €
—
2012
9.897
≈ 2220 €
263
≈ 59 €
0

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

41,7%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

84,3%

Indice di liquidità corrente

11,32

Rotazione degli attivi

1,84

Fatturato per dipendente

208.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2011-04-012012-07-09Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare
1993-07-012010-05-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PASSION-A SRL după CUI?

Cauți CUI 1625407. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PASSION-A SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PASSION-A SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PASSION-A SRL, CUI 1625407, nr. Reg. Com. J1991000919171, sediu Municipiul Galaţi, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PASSION-A SRL în 2025?

PASSION-A SRL (CUI 1625407) a avut o marjă de profit net de 41,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).