Torna alla ricerca

NOICONSTRUIM.RO SRL

AttivaRegistrata IVA

NOICONSTRUIM.RO SRL este o companie înființată în anul 2004 cu sediul în Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 2.040.824 lei și profitul net a fost de 740.823 lei cu 2 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 16230359 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Ilfov #6044CAEN 7111 #323

Informazioni generali

NomeNOICONSTRUIM.RO SRL
CUI16230359
N. di registrazioneJ2004000361235
IndirizzoStr. LIBERTATII, CAMERA NR. 1, 347, Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov
Codice CAEN principale7111
Data di registrazione11/03/2004
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,04 Mln RON

vs 1,7 Mln RON

≈ 405.000 €

Profit net (2025)

741.000 RON

vs 465.000 RON

≈ 147.000 €

Capitaluri proprii (2025)

741.000 RON

vs 548.000 RON

≈ 147.000 €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2.040.824
≈ 405.000 €
740.823
≈ 147.000 €
2
2024
1.704.553
≈ 343.000 €
464.992
≈ 93.500 €
1
2023
1.967.349
≈ 398.000 €
758.493
≈ 153.000 €
1
2022
1.387.830
≈ 281.000 €
357.935
≈ 72.600 €
1
2021
1.091.453
≈ 222.000 €
465.325
≈ 94.600 €
1
2020
1.072.064
≈ 222.000 €
498.849
≈ 103.000 €
2
2019
1.204.032
≈ 254.000 €
433.457
≈ 91.300 €
4
2018
894.498
≈ 192.000 €
196.471
≈ 42.200 €
3
2017
639.512
≈ 140.000 €
162.396
≈ 35.600 €
1
2016
446.359
≈ 99.400 €
97.786
≈ 21.800 €
1
2015
401.769
≈ 90.400 €
-95.968
≈ -21.600 €
4
2014
791.966
≈ 178.000 €
287.374
≈ 64.700 €
5
2013
278.909
≈ 63.100 €
35.040
≈ 7930 €
6
2012
270.724
≈ 60.800 €
59.670
≈ 13.400 €
6

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

36,3%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

100%

Indice di liquidità corrente

1,57

Rotazione degli attivi

1,06

Fatturato per dipendente

1,02 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2004-03-12—

Întrebări frecvente

Cum verific firma NOICONSTRUIM.RO SRL după CUI?

Cauți CUI 16230359. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru NOICONSTRUIM.RO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru NOICONSTRUIM.RO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea NOICONSTRUIM.RO SRL, CUI 16230359, nr. Reg. Com. J2004000361235, sediu Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are NOICONSTRUIM.RO SRL în 2025?

NOICONSTRUIM.RO SRL (CUI 16230359) a avut o marjă de profit net de 36,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).