Torna alla ricerca

TONNELLERIE MARGO SRL

AttivaRegistrata IVA

TONNELLERIE MARGO SRL este o firmă înființată în anul 2002 cu sediul în satul Șicula, județul Arad. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 48.655.886 lei și un profit net de 1.435.017 lei cu 119 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 14901245 · Salute finanziaria

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Arad #143CAEN 1624 #3

Informazioni generali

NomeTONNELLERIE MARGO SRL
CUI14901245
N. di registrazioneJ2002000770024
Indirizzo644, Sat Şicula, Comuna Şicula, Arad
Codice CAEN principale1624
Data di registrazione25/09/2002
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Arad
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
VULTURAR NICOLAIEadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

48,7 Mln RON

vs 48,1 Mln RON

≈ 9,66 Mln €

Profit net (2025)

1,44 Mln RON

vs 192.000 RON

≈ 285.000 €

Capitaluri proprii (2025)

47 Mln RON

vs 45,6 Mln RON

≈ 9,33 Mln €

Angajați (2025)

119
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
48.655.886
≈ 9,66 Mln €
1.435.017
≈ 285.000 €
119
2024
48.128.689
≈ 9,67 Mln €
191.938
≈ 38.600 €
119
2023
49.653.624
≈ 10 Mln €
142.977
≈ 28.900 €
128
2022
65.789.630
≈ 13,3 Mln €
5.251.093
≈ 1,06 Mln €
126
2021
44.077.661
≈ 8,96 Mln €
2.761.665
≈ 561.000 €
129
2020
36.706.224
≈ 7,59 Mln €
516.473
≈ 107.000 €
138
2019
44.410.878
≈ 9,36 Mln €
4.601.333
≈ 970.000 €
146
2018
51.999.916
≈ 11,2 Mln €
3.441.875
≈ 740.000 €
144
2017
43.162.210
≈ 9,45 Mln €
5.894.281
≈ 1,29 Mln €
158
2016
38.116.143
≈ 8,49 Mln €
5.805.105
≈ 1,29 Mln €
143
2015
30.437.627
≈ 6,85 Mln €
6.074.438
≈ 1,37 Mln €
125
2014
28.029.776
≈ 6,31 Mln €
7.040.469
≈ 1,58 Mln €
109
2013
18.405.806
≈ 4,17 Mln €
4.463.166
≈ 1,01 Mln €
83
2012
10.221.041
≈ 2,29 Mln €
1.930.804
≈ 433.000 €
42

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

2,9%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

3,1%

Indice di liquidità corrente

3,13

Rotazione degli attivi

0,79

Fatturato per dipendente

409.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2002-09-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TONNELLERIE MARGO SRL după CUI?

Cauți CUI 14901245. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TONNELLERIE MARGO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TONNELLERIE MARGO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TONNELLERIE MARGO SRL, CUI 14901245, nr. Reg. Com. J2002000770024, sediu Sat Şicula, Comuna Şicula, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TONNELLERIE MARGO SRL în 2025?

TONNELLERIE MARGO SRL (CUI 14901245) a avut o marjă de profit net de 2,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).