Torna alla ricerca

CONSTRUCT DENISEB SRL

AttivaRegistrata IVA

CONSTRUCT DENISEB SRL este o companie înființată în anul 2002 cu sediul în satul Viziru, județul Brăila. Activitatea principală este realizarea de software la comandă, având o cifră de afaceri de 687.016 lei și un profit net de 215.875 lei în anul 2025.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 14731540 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Brăila #1933CAEN 6201 #2456

Informazioni generali

NomeCONSTRUCT DENISEB SRL
CUI14731540
N. di registrazioneJ09/275/2002
IndirizzoIANCU DE HUNEDOARA, 69, Sat Viziru, Comuna Viziru, Brăila
Codice CAEN principale6201
Codici CAEN autorizzati162341204511467362016202
Data di registrazione04/07/2002
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Însurăţei
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
NEACSU VALERIUadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

687.000 RON

vs 642.000 RON

≈ 136.000 €

Profit net (2025)

216.000 RON

vs 209.000 RON

≈ 42.800 €

Capitaluri proprii (2025)

217.000 RON

vs 209.000 RON

≈ 43.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
687.016
≈ 136.000 €
215.875
≈ 42.800 €
1
2024
642.068
≈ 129.000 €
209.181
≈ 42.000 €
1
2023
617.983
≈ 125.000 €
466.336
≈ 94.300 €
1
2022
585.954
≈ 119.000 €
430.250
≈ 87.200 €
1
2021
587.265
≈ 119.000 €
327.516
≈ 66.600 €
1
2020
582.712
≈ 120.000 €
354.460
≈ 73.300 €
1
2019
449.702
≈ 94.800 €
340.244
≈ 71.700 €
1
2018
257.308
≈ 55.300 €
149.155
≈ 32.100 €
1
2017
31.310
≈ 6850 €
28.118
≈ 6160 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

31,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,6%

Indice di liquidità corrente

1,23

Rotazione degli attivi

1,65

Fatturato per dipendente

687.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2017-10-05—
2002-07-012010-01-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.b) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONSTRUCT DENISEB SRL după CUI?

Cauți CUI 14731540. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONSTRUCT DENISEB SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONSTRUCT DENISEB SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONSTRUCT DENISEB SRL, CUI 14731540, nr. Reg. Com. J09/275/2002, sediu Sat Viziru, Comuna Viziru, Brăila.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONSTRUCT DENISEB SRL în 2025?

CONSTRUCT DENISEB SRL (CUI 14731540) a avut o marjă de profit net de 31,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).