Torna alla ricerca

SIGNUM-CONT SRL

AttivaRegistrata IVA

SIGNUM-CONT SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în orașul Sovata, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 6920, iar în anul 2024 firma a înregistrat o cifră de afaceri de 686.221 lei și un profit net de 607.128 lei.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 13605683 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Mureș #5471CAEN 6920 #1857

Informazioni generali

NomeSIGNUM-CONT SRL
CUI13605683
N. di registrazioneJ2000000686264
IndirizzoPETŐFI SÁNDOR, Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş
Codice CAEN principale6920
Codici CAEN autorizzati6220629063106820692070208299
Data di registrazione19/12/2000
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Sovata
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
KOVACS ANDREAadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

491.000 RON

vs 686.000 RON

≈ 97.500 €

Profit net (2025)

395.000 RON

vs 607.000 RON

≈ 78.400 €

Capitaluri proprii (2025)

1,52 Mln RON

vs 1,13 Mln RON

≈ 302.000 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
491.145
≈ 97.500 €
394.998
≈ 78.400 €
1
2024
686.221
≈ 138.000 €
607.128
≈ 122.000 €
1
2023
526.755
≈ 106.000 €
419.294
≈ 84.800 €
1
2022
171.800
≈ 34.800 €
171.623
≈ 34.800 €
1
2020
78.000
≈ 16.100 €
73.867
≈ 15.300 €
—
2019
80.500
≈ 17.000 €
62.691
≈ 13.200 €
—
2018
88.740
≈ 19.100 €
71.197
≈ 15.300 €
—
2017
75.900
≈ 16.600 €
48.545
≈ 10.600 €
—
2016
78.525
≈ 17.500 €
60.271
≈ 13.400 €
—
2015
13.906
≈ 3130 €
317
≈ 71,3 €
—
2014
78.685
≈ 17.700 €
62.205
≈ 14.000 €
—
2013
0
≈ 0 €
-8.532
≈ -1930 €
—
2012
33.950
≈ 7620 €
23.313
≈ 5230 €
0
2021Non ha depositato il bilancio per quest’anno (confermato da ANAF).

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

80,4%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

25,9%

Indice di liquidità corrente

4,09

Rotazione degli attivi

0,28

Fatturato per dipendente

491.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2000-12-22—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SIGNUM-CONT SRL după CUI?

Cauți CUI 13605683. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIGNUM-CONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SIGNUM-CONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SIGNUM-CONT SRL, CUI 13605683, nr. Reg. Com. J2000000686264, sediu Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SIGNUM-CONT SRL în 2025?

SIGNUM-CONT SRL (CUI 13605683) a avut o marjă de profit net de 80,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).