Torna alla ricerca

DABLEROM SRL

AttivaRegistrata IVA

DABLEROM SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în satul Vâlcele, comuna Feleacu, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 61.765.542 lei și un profit net de 5.452.651 lei cu 43 de angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 13572136 · Salute finanziaria

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Posizione in classifica 2025: Cluj #288CAEN 4643 #33

Informazioni generali

NomeDABLEROM SRL
CUI13572136
N. di registrazioneJ2000001382123
Indirizzo10D, Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj
Codice CAEN principale4643
Data di registrazione04/12/2000
Autorità fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Cluj
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 29 settembre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
DAVLERIS MICHAILadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

61,7 Mln RON

vs 61,8 Mln RON

≈ 12,2 Mln €

Profit net (2025)

3,8 Mln RON

vs 5,45 Mln RON

≈ 754.000 €

Capitaluri proprii (2025)

31,1 Mln RON

vs 37,1 Mln RON

≈ 6,18 Mln €

Angajați (2025)

43
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
61.675.359
≈ 12,2 Mln €
3.800.575
≈ 754.000 €
43
2024
61.765.542
≈ 12,4 Mln €
5.452.651
≈ 1,1 Mln €
43
2023
64.812.481
≈ 13,1 Mln €
5.679.212
≈ 1,15 Mln €
39
2022
64.411.538
≈ 13,1 Mln €
5.806.045
≈ 1,18 Mln €
36
2021
61.162.384
≈ 12,4 Mln €
4.091.885
≈ 832.000 €
36
2020
53.090.212
≈ 11 Mln €
4.828.828
≈ 998.000 €
36
2019
59.071.106
≈ 12,4 Mln €
5.333.470
≈ 1,12 Mln €
38
2018
53.428.977
≈ 11,5 Mln €
4.492.454
≈ 965.000 €
34
2017
49.626.554
≈ 10,9 Mln €
3.800.294
≈ 832.000 €
31
2016
46.718.812
≈ 10,4 Mln €
2.772.771
≈ 617.000 €
30
2015
36.742.557
≈ 8,27 Mln €
4.241.734
≈ 954.000 €
27
2014
28.843.010
≈ 6,49 Mln €
5.228.432
≈ 1,18 Mln €
27
2013
27.391.420
≈ 6,2 Mln €
2.762.773
≈ 625.000 €
25
2012
26.305.031
≈ 5,9 Mln €
2.091.722
≈ 469.000 €
24

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

6,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

12,2%

Indice di liquidità corrente

9,45

Rotazione degli attivi

1,8

Fatturato per dipendente

1,43 Mln RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2001-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DABLEROM SRL după CUI?

Cauți CUI 13572136. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DABLEROM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DABLEROM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DABLEROM SRL, CUI 13572136, nr. Reg. Com. J2000001382123, sediu Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DABLEROM SRL în 2025?

DABLEROM SRL (CUI 13572136) a avut o marjă de profit net de 6,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).