Torna alla ricerca

DERMAMED SRL

Attiva

DERMAMED SRL este o companie înființată în anul 2000 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 213.460 lei și profitul net a fost de 111.419 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 13458779 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #12929CAEN 8622 #7142

Informazioni generali

NomeDERMAMED SRL
CUI13458779
N. di registrazioneJ2000000803052
IndirizzoStr. CONSTANTIN BRANCUSI, 2, Municipiul Oradea, Bihor
Codice CAEN principale8622
Data di registrazione12/10/2000
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
CACUCI MIRELAadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

213.000 RON

vs 222.000 RON

≈ 42.400 €

Profit net (2025)

111.000 RON

vs 105.000 RON

≈ 22.100 €

Capitaluri proprii (2025)

112.000 RON

vs 105.000 RON

≈ 22.200 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
213.460
≈ 42.400 €
111.419
≈ 22.100 €
1
2024
221.570
≈ 44.500 €
104.922
≈ 21.100 €
1
2023
222.974
≈ 45.100 €
107.171
≈ 21.700 €
1
2022
195.223
≈ 39.600 €
110.696
≈ 22.400 €
1
2021
129.033
≈ 26.200 €
75.935
≈ 15.400 €
—
2020
134.410
≈ 27.800 €
86.098
≈ 17.800 €
—
2019
129.091
≈ 27.200 €
63.945
≈ 13.500 €
—
2018
110.580
≈ 23.800 €
49.726
≈ 10.700 €
—
2017
93.920
≈ 20.600 €
70.706
≈ 15.500 €
—
2016
93.830
≈ 20.900 €
42.977
≈ 9570 €
—
2015
88.400
≈ 19.900 €
41.903
≈ 9430 €
—
2014
75.960
≈ 17.100 €
10.364
≈ 2330 €
—
2013
60.011
≈ 13.600 €
-9.752
≈ -2210 €
—
2012
49.519
≈ 11.100 €
2.364
≈ 531 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

52,2%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

99,6%

Indice di liquidità corrente

4,32

Rotazione degli attivi

1,47

Fatturato per dipendente

213.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DERMAMED SRL după CUI?

Cauți CUI 13458779. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DERMAMED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DERMAMED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DERMAMED SRL, CUI 13458779, nr. Reg. Com. J2000000803052, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DERMAMED SRL în 2025?

DERMAMED SRL (CUI 13458779) a avut o marjă de profit net de 52,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).