SERVICE AUTO SERUS SRL
SERVICE AUTO SERUS SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 6. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 161.493.781 lei și un profit net de 6.352.818 lei cu 221 angajați.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC
CUI: 1316 · Salute finanziaria
Posizione in classifica 2025: București #823CAEN 4511 #17
Dati generali
È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!
Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.
Inclusi gratis alla rivendicazione
Amministratori e rappresentanti
Fonte: ONRCIVA
Registrata ai fini IVA
Stato ONRC
Funcțiune
Stato
Contribuente attivo
IVA Divisa
Non applica l'IVA Divisa
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
159 Mln RON
≈ 31,6 Mln €
Profit net (2025)
2,58 Mln RON
≈ 513.000 €
Capitaluri proprii (2025)
127 Mln RON
≈ 25,2 Mln €
Angajați (2025)
2025
159 Mln RON
| 2012 | 95 Mln RON | Profit net: 7,27 Mln RON |
|---|---|---|
| 2013 | 117 Mln RON | Profit net: 3,89 Mln RON |
| 2014 | 105 Mln RON | Profit net: 4,46 Mln RON |
| 2015 | 101 Mln RON | Profit net: 4,82 Mln RON |
| 2016 | 116 Mln RON | Profit net: 2,83 Mln RON |
| 2017 | 154 Mln RON | Profit net: 6,66 Mln RON |
| 2018 | 188 Mln RON | Profit net: 9,51 Mln RON |
| 2019 | 160 Mln RON | Profit net: 9,61 Mln RON |
| 2020 | 97,3 Mln RON | Profit net: 1,39 Mln RON |
| 2021 | 91 Mln RON | Profit net: 3,49 Mln RON |
| 2022 | 89,3 Mln RON | Profit net: 1,33 Mln RON |
| 2023 | 117 Mln RON | Profit net: 7,12 Mln RON |
| 2024 | 161 Mln RON | Profit net: 6,35 Mln RON |
| 2025 | 159 Mln RON | Profit net: 2,58 Mln RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 159.234.288 ≈ 31,6 Mln € | 2.584.416 ≈ 513.000 € | 219 |
| 2024 | 161.493.781 ≈ 32,5 Mln € | 6.352.818 ≈ 1,28 Mln € | 221 |
| 2023 | 117.426.604 ≈ 23,7 Mln € | 7.115.824 ≈ 1,44 Mln € | 219 |
| 2022 | 89.284.444 ≈ 18,1 Mln € | 1.334.529 ≈ 271.000 € | 223 |
| 2021 | 90.988.478 ≈ 18,5 Mln € | 3.490.981 ≈ 709.000 € | 227 |
| 2020 | 97.349.729 ≈ 20,1 Mln € | 1.385.775 ≈ 286.000 € | 256 |
| 2019 | 159.508.797 ≈ 33,6 Mln € | 9.611.320 ≈ 2,03 Mln € | 283 |
| 2018 | 188.319.360 ≈ 40,5 Mln € | 9.513.614 ≈ 2,04 Mln € | 285 |
| 2017 | 154.096.604 ≈ 33,7 Mln € | 6.655.144 ≈ 1,46 Mln € | 283 |
| 2016 | 116.073.281 ≈ 25,8 Mln € | 2.834.588 ≈ 631.000 € | 276 |
| 2015 | 101.447.151 ≈ 22,8 Mln € | 4.818.410 ≈ 1,08 Mln € | 276 |
| 2014 | 105.343.483 ≈ 23,7 Mln € | 4.462.487 ≈ 1 Mln € | 275 |
| 2013 | 116.901.342 ≈ 26,5 Mln € | 3.891.638 ≈ 881.000 € | 291 |
| 2012 | 94.967.672 ≈ 21,3 Mln € | 7.265.342 ≈ 1,63 Mln € | 301 |
Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Indici finanziari 2025
Margine di profitto netto
1,6%
Rendimento del capitale proprio (ROE)
2%
Indice di liquidità corrente
9,43
Rotazione degli attivi
1,17
Fatturato per dipendente
727.000 RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Aziende con amministratori comuni
- AUTO - TRADING MANAGEMENT SRL
Amministratore comune: RUSEA MATACHE
Periodi IVA
| Dal | Al | Dettagli |
|---|---|---|
| 1993-11-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SERVICE AUTO SERUS SRL după CUI?
Cauți CUI 1316. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SERVICE AUTO SERUS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SERVICE AUTO SERUS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SERVICE AUTO SERUS SRL, CUI 1316, nr. Reg. Com. J40/9200/1991, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SERVICE AUTO SERUS SRL în 2025?
SERVICE AUTO SERUS SRL (CUI 1316) a avut o marjă de profit net de 1,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).