Torna alla ricerca

PINNACLE CONF SRL

AttivaRegistrata IVA

PINNACLE CONF SRL este o firmă înființată în anul 1999 cu sediul în orașul Topoloveni, județul Argeș. Activitatea principală este fabricarea altor articole de îmbrăcăminte conform codului CAEN 1413.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 11490293 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Argeș #15561CAEN 1413 #1307

Informazioni generali

NomePINNACLE CONF SRL
CUI11490293
N. di registrazioneJ1999000054034
IndirizzoStr. PARCULUI, 4, Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş
Codice CAEN principale1421
Data di registrazione03/02/1999
Autorità fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BEN SANAN YEHUDAadministrator
ZAGDON DAVID-DOVadministrator
SHACHAR ORIadministrator

IVA

Registrata ai fini IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

72.100 RON

vs 29.800 RON

≈ 14.300 €

Profit net (2025)

47.300 RON

vs 1820 RON

≈ 9390 €

Capitaluri proprii (2025)

725.000 RON

vs 677.000 RON

≈ 144.000 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
72.084
≈ 14.300 €
47.290
≈ 9390 €
0
2024
29.848
≈ 6000 €
1.821
≈ 366 €
—
2023
0
≈ 0 €
-198.879
≈ -40.200 €
—
2022
123.563
≈ 25.100 €
95.500
≈ 19.400 €
—
2021
123.143
≈ 25.000 €
78.087
≈ 15.900 €
—
2020
120.850
≈ 25.000 €
84.320
≈ 17.400 €
—
2019
113.820
≈ 24.000 €
74.816
≈ 15.800 €
—
2018
137.828
≈ 29.600 €
91.758
≈ 19.700 €
—
2017
127.966
≈ 28.000 €
78.171
≈ 17.100 €
—
2016
107.765
≈ 24.000 €
77.324
≈ 17.200 €
—
2015
106.581
≈ 24.000 €
-67.829
≈ -15.300 €
—
2014
110.142
≈ 24.800 €
81.275
≈ 18.300 €
—
2013
109.533
≈ 24.800 €
89.979
≈ 20.400 €
—
2012
120.358
≈ 27.000 €
81.541
≈ 18.300 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

65,6%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

6,5%

Indice di liquidità corrente

15,21

Rotazione degli attivi

0,1

Fatturato per dipendente

—

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Periodi IVA

DalAlDettagli
2023-08-07—
1999-02-262023-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma PINNACLE CONF SRL după CUI?

Cauți CUI 11490293. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PINNACLE CONF SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PINNACLE CONF SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PINNACLE CONF SRL, CUI 11490293, nr. Reg. Com. J1999000054034, sediu Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PINNACLE CONF SRL în 2025?

PINNACLE CONF SRL (CUI 11490293) a avut o marjă de profit net de 65,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).