Torna alla ricerca

LUSELALUX COM SRL

Attiva

LUSELALUX COM SRL este o companie înființată în anul 1998 cu sediul în municipiul Oradea, județul Bihor. Pentru anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 132.676 lei și un profit net de 42.147 lei cu un angajat.Riepilogo generato automaticamente da dati pubblici ANAF/ONRC

CUI: 10213197 · Salute finanziaria

Posizione in classifica 2025: Bihor #15474CAEN 8129 #500

Informazioni generali

NomeLUSELALUX COM SRL
CUI10213197
N. di registrazioneJ1998000208056
IndirizzoRĂZBOIENI, 104, Municipiul Oradea, Bihor
Codice CAEN principale8129
Codici CAEN autorizzati41204221431243224329439970228129
Data di registrazione12/02/1998
Autorità fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma giuridicaSRL
Forma di proprietàPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Sito web

È la tua azienda? Rivendica il tuo sito web e ottieni il badge Verificato!

Rivendica il sito web della tua azienda, ottieni il badge Verificato e appari con un link ufficiale invece di una ricerca su Google.

Rivendica il sito web

Inclusi gratis alla rivendicazione

Badge VerificatoConsenso cookieBadge ANPC (SAL)Verifica visibilità AI
Cerca su Google
Fonte: ONRC (data.gov.ro) · aggiornato 21 ottobre 2026

Amministratori e rappresentanti legali

Fonte: ONRC
BORȘI AUGUSTAadministrator

IVA

Non registrata IVA

Stato ONRC

Funcțiune

Stato

Contribuente attivo

IVA Divisa

Non applica l'IVA Divisa

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

133.000 RON

vs 116.000 RON

≈ 26.300 €

Profit net (2025)

42.100 RON

vs 36.200 RON

≈ 8370 €

Capitaluri proprii (2025)

488.000 RON

vs 498.000 RON

≈ 96.900 €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
132.676
≈ 26.300 €
42.147
≈ 8370 €
1
2024
115.677
≈ 23.300 €
36.196
≈ 7280 €
1
2023
160.489
≈ 32.400 €
102.343
≈ 20.700 €
1
2022
162.539
≈ 33.000 €
124.937
≈ 25.300 €
1
2021
194.811
≈ 39.600 €
164.016
≈ 33.300 €
1
2020
122.931
≈ 25.400 €
95.387
≈ 19.700 €
1
2019
52.978
≈ 11.200 €
41.270
≈ 8700 €
1
2018
59.329
≈ 12.700 €
32.710
≈ 7030 €
1
2017
58.002
≈ 12.700 €
25.339
≈ 5550 €
1
2016
43.106
≈ 9600 €
18.033
≈ 4020 €
1
2015
76.188
≈ 17.100 €
1.555
≈ 350 €
1
2014
73.708
≈ 16.600 €
65.569
≈ 14.800 €
1
2013
18.950
≈ 4290 €
16.592
≈ 3750 €
—
2012
0
≈ 0 €
0
≈ 0 €
—

Fonte: ANAF bilanț · aggiornato 16 settembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Indici finanziari 2025

Margine di profitto netto

31,8%

Rendimento del capitale proprio (ROE)

8,6%

Indice di liquidità corrente

46,71

Rotazione degli attivi

0,27

Fatturato per dipendente

133.000 RON

Analisi completa pluriennale, Altman Z′, tendenze e verdetto → Salute finanziariaPro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUSELALUX COM SRL după CUI?

Cauți CUI 10213197. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUSELALUX COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUSELALUX COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUSELALUX COM SRL, CUI 10213197, nr. Reg. Com. J1998000208056, sediu Municipiul Oradea, Bihor.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUSELALUX COM SRL în 2025?

LUSELALUX COM SRL (CUI 10213197) a avut o marjă de profit net de 31,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).