Vissza a kereséshez

MONTAJ-OPTIK LENTIL SRL

AktívÁFA-regisztrált

MONTAJ-OPTIK LENTIL SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul articolelor medicale și ortopedice.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 9872747 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #6899CAEN 4774 #371

Általános információk

NévMONTAJ-OPTIK LENTIL SRL
CUI9872747
CégjegyzékszámJ1997001132355
CímSFINŢII APOSTOLI PETRU ŞI PAVEL, 11, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód4774
Engedélyezett CAEN-kódok32504646477447788699
Bejegyzés dátuma24.10.1997
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

938 E RON

vs 926 E RON

≈ 186 E €

Profit net (2025)

214 E RON

vs 116 E RON

≈ 42,5 E €

Capitaluri proprii (2025)

214 E RON

vs 117 E RON

≈ 42,5 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
938 498
≈ 186 E €
213 932
≈ 42,5 E €
2
2024
926 154
≈ 186 E €
116 423
≈ 23,4 E €
2
2023
907 995
≈ 184 E €
151 573
≈ 30,6 E €
2
2022
833 121
≈ 169 E €
55 517
≈ 11,3 E €
2
2021
745 253
≈ 151 E €
-14 589
≈ -2,97 E €
2
2020
653 614
≈ 135 E €
20 882
≈ 4,32 E €
2
2019
715 419
≈ 151 E €
101 593
≈ 21,4 E €
2
2018
665 095
≈ 143 E €
86 607
≈ 18,6 E €
2
2017
527 428
≈ 115 E €
49 024
≈ 10,7 E €
2
2016
392 157
≈ 87,3 E €
-12 300
≈ -2,74 E €
2
2015
315 981
≈ 71,1 E €
13 100
≈ 2,95 E €
2
2014
319 203
≈ 71,8 E €
-3938
≈ -886 €
2
2013
305 585
≈ 69,2 E €
-21 209
≈ -4,8 E €
3
2012
280 155
≈ 62,9 E €
-10 402
≈ -2,33 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

22,8%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

99,9%

Likviditási mutató

0,72

Eszközforgási sebesség

1,69

Árbevétel / alkalmazott

469 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1998-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MONTAJ-OPTIK LENTIL SRL după CUI?

Cauți CUI 9872747. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MONTAJ-OPTIK LENTIL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MONTAJ-OPTIK LENTIL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MONTAJ-OPTIK LENTIL SRL, CUI 9872747, nr. Reg. Com. J1997001132355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MONTAJ-OPTIK LENTIL SRL în 2025?

MONTAJ-OPTIK LENTIL SRL (CUI 9872747) a avut o marjă de profit net de 22,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).