Vissza a kereséshez

FASTIDIUM SERVICE SRL

AktívÁFA-regisztrált

FASTIDIUM SERVICE SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în Sat Vama, Comuna Vama, Suceava. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 9720749 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Suceava #7977CAEN 4711 #15884

Általános információk

NévFASTIDIUM SERVICE SRL
CUI9720749
CégjegyzékszámJ1997000468334
CímStr. DIMITRIE CANTEMIR, 29, Sat Vama, Comuna Vama, Suceava
Fő CAEN-kód4711
Bejegyzés dátuma12/08/1997
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
UNGUREAN IOANadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

314 E RON

vs 326 E RON

≈ 62,2 E €

Profit net (2025)

15,5 E RON

vs 1,02 E RON

≈ 3,08 E €

Capitaluri proprii (2025)

101 E RON

vs 85,1 E RON

≈ 20 E €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
313 620
≈ 62,2 E €
15 504
≈ 3,08 E €
1
2024
326 101
≈ 65,6 E €
1024
≈ 206 €
1
2023
340 155
≈ 68,8 E €
7894
≈ 1,6 E €
2
2022
474 382
≈ 96,2 E €
20 149
≈ 4,09 E €
2
2021
203 375
≈ 41,3 E €
7746
≈ 1,57 E €
1
2020
280 313
≈ 58 E €
970 977
≈ 201 E €
1
2019
209 439
≈ 44,1 E €
-57 137
≈ -12 E €
1
2018
311 784
≈ 67 E €
-36 867
≈ -7,92 E €
2
2017
299 664
≈ 65,6 E €
-65 273
≈ -14,3 E €
2
2016
455 545
≈ 101 E €
-73 566
≈ -16,4 E €
3
2015
460 997
≈ 104 E €
-104 951
≈ -23,6 E €
4
2014
510 742
≈ 115 E €
-189 686
≈ -42,7 E €
4
2013
412 692
≈ 93,4 E €
-133 092
≈ -30,1 E €
5
2012
407 318
≈ 91,4 E €
3204
≈ 719 €
4

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

4,9%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

15,4%

Likviditási mutató

1,87

Eszközforgási sebesség

1,51

Árbevétel / alkalmazott

314 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1998-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FASTIDIUM SERVICE SRL după CUI?

Cauți CUI 9720749. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FASTIDIUM SERVICE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FASTIDIUM SERVICE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FASTIDIUM SERVICE SRL, CUI 9720749, nr. Reg. Com. J1997000468334, sediu Sat Vama, Comuna Vama, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FASTIDIUM SERVICE SRL în 2025?

FASTIDIUM SERVICE SRL (CUI 9720749) a avut o marjă de profit net de 4,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).