Vissza a kereséshez

UNIC PASCAL COMPANY SRL

AktívÁFA-regisztrált

UNIC PASCAL COMPANY SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.569.808 lei și un profit net de 1.250.185 lei cu 4 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 9572839 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Timiș #3293CAEN 6820 #1209

Általános információk

NévUNIC PASCAL COMPANY SRL
CUI9572839
CégjegyzékszámJ1992002479355
CímVictoriei, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Fő CAEN-kód6820
Bejegyzés dátuma12/06/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PASCAL GABRIELAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,57 M RON

vs 2,18 M RON

≈ 510 E €

Profit net (2025)

1,25 M RON

vs 1,04 M RON

≈ 248 E €

Capitaluri proprii (2025)

5,63 M RON

vs 6,78 M RON

≈ 1,12 M €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 569 808
≈ 510 E €
1 250 185
≈ 248 E €
4
2024
2 176 525
≈ 438 E €
1 035 890
≈ 208 E €
3
2023
2 098 342
≈ 424 E €
1 060 662
≈ 214 E €
5
2022
2 194 916
≈ 445 E €
1 122 662
≈ 228 E €
10
2021
2 093 039
≈ 425 E €
1 705 111
≈ 347 E €
11
2020
2 005 121
≈ 415 E €
1 104 430
≈ 228 E €
10
2019
2 382 409
≈ 502 E €
1 454 438
≈ 307 E €
10
2018
2 254 290
≈ 484 E €
1 713 210
≈ 368 E €
10
2017
2 202 201
≈ 482 E €
813 260
≈ 178 E €
12
2016
2 283 681
≈ 509 E €
806 644
≈ 180 E €
15
2015
2 405 471
≈ 541 E €
975 967
≈ 220 E €
14
2014
2 342 262
≈ 527 E €
965 686
≈ 217 E €
13
2013
2 421 542
≈ 548 E €
252 066
≈ 57 E €
15
2012
1 549 192
≈ 348 E €
737 672
≈ 166 E €
16

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

48,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

22,2%

Likviditási mutató

0,36

Eszközforgási sebesség

0,35

Árbevétel / alkalmazott

642 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-07-08—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UNIC PASCAL COMPANY SRL după CUI?

Cauți CUI 9572839. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UNIC PASCAL COMPANY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UNIC PASCAL COMPANY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UNIC PASCAL COMPANY SRL, CUI 9572839, nr. Reg. Com. J1992002479355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UNIC PASCAL COMPANY SRL în 2025?

UNIC PASCAL COMPANY SRL (CUI 9572839) a avut o marjă de profit net de 48,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).