Vissza a kereséshez

ADONIS SRL

AktívÁFA-regisztrált

ADONIS SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Sat Holt, Comuna Letea Veche, județul Bacău. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 1.606.412 lei și profitul net a fost de 260.269 lei cu 3 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 946085 · Pénzügyi egészség

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Bacău #2103CAEN 0130 #24

Általános információk

NévADONIS SRL
CUI946085
CégjegyzékszámJ1992001689043
CímHOLT, 248C, Sat Holt, Comuna Letea Veche, Bacău
Fő CAEN-kód130
Bejegyzés dátuma10/06/1992
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
RUŞTI GRIGOREadministrator
RUŞTI DAN GRIGOREadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,61 M RON

vs 1,22 M RON

≈ 319 E €

Profit net (2025)

260 E RON

vs 22,3 E RON

≈ 51,7 E €

Capitaluri proprii (2025)

2,22 M RON

vs 1,96 M RON

≈ 441 E €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 606 412
≈ 319 E €
260 269
≈ 51,7 E €
3
2024
1 221 244
≈ 245 E €
22 335
≈ 4,49 E €
3
2023
950 087
≈ 192 E €
16 846
≈ 3,41 E €
3
2022
1 512 393
≈ 307 E €
66 617
≈ 13,5 E €
5
2021
1 581 083
≈ 321 E €
555 696
≈ 113 E €
5
2020
1 134 038
≈ 234 E €
191 940
≈ 39,7 E €
6
2019
1 114 416
≈ 235 E €
50 659
≈ 10,7 E €
6
2018
1 421 278
≈ 305 E €
512 956
≈ 110 E €
5
2017
993 448
≈ 217 E €
191 945
≈ 42 E €
—
2016
759 704
≈ 169 E €
64 527
≈ 14,4 E €
6
2015
705 165
≈ 159 E €
5706
≈ 1,28 E €
5
2014
1 044 477
≈ 235 E €
343 004
≈ 77,2 E €
4
2013
603 350
≈ 137 E €
59 234
≈ 13,4 E €
4
2012
603 704
≈ 135 E €
147 164
≈ 33 E €
3

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

16,2%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

11,7%

Likviditási mutató

1,56

Eszközforgási sebesség

0,51

Árbevétel / alkalmazott

535 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2001-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ADONIS SRL după CUI?

Cauți CUI 946085. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ADONIS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ADONIS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ADONIS SRL, CUI 946085, nr. Reg. Com. J1992001689043, sediu Sat Holt, Comuna Letea Veche, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ADONIS SRL în 2025?

ADONIS SRL (CUI 946085) a avut o marjă de profit net de 16,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).