Vissza a kereséshez

ASY EXIM SRL

AktívÁFA-regisztrált

ASY EXIM SRL este o companie înființată în anul 1997 cu sediul în municipiul Dej, județul Cluj. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.396.567 lei și un profit net de 944.406 lei cu 9 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 9304070 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Cluj #4405CAEN 4322 #1012

Általános információk

NévASY EXIM SRL
CUI9304070
CégjegyzékszámJ1997000579124
CímLUPENI, 1, Municipiul Dej, Cluj
Fő CAEN-kód4322
Bejegyzés dátuma28/03/1997
AdóhatóságUnitatea Fiscală Municipală Dej
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
PETREAN PETRUadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,4 M RON

vs 2,09 M RON

≈ 476 E €

Profit net (2025)

944 E RON

vs 159 E RON

≈ 187 E €

Capitaluri proprii (2025)

3,76 M RON

vs 3,04 M RON

≈ 746 E €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 396 567
≈ 476 E €
944 406
≈ 187 E €
9
2024
2 090 925
≈ 420 E €
158 591
≈ 31,9 E €
10
2023
5 054 104
≈ 1,02 M €
944 728
≈ 191 E €
12
2022
1 805 731
≈ 366 E €
5105
≈ 1,04 E €
9
2021
1 911 706
≈ 389 E €
11 282
≈ 2,29 E €
8
2020
1 415 148
≈ 293 E €
13 362
≈ 2,76 E €
7
2019
1 342 603
≈ 283 E €
142 177
≈ 30 E €
10
2018
1 626 270
≈ 349 E €
230 666
≈ 49,6 E €
10
2017
1 589 553
≈ 348 E €
249 018
≈ 54,5 E €
11
2016
2 146 623
≈ 478 E €
363 502
≈ 80,9 E €
9
2015
1 686 150
≈ 379 E €
170 276
≈ 38,3 E €
9
2014
1 805 759
≈ 406 E €
226 745
≈ 51 E €
13
2013
1 507 788
≈ 341 E €
208 460
≈ 47,2 E €
11
2012
1 022 759
≈ 230 E €
54 246
≈ 12,2 E €
11

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

39,4%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

25,1%

Likviditási mutató

5,63

Eszközforgási sebesség

0,52

Árbevétel / alkalmazott

266 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-03-31—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ASY EXIM SRL după CUI?

Cauți CUI 9304070. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ASY EXIM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ASY EXIM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ASY EXIM SRL, CUI 9304070, nr. Reg. Com. J1997000579124, sediu Municipiul Dej, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ASY EXIM SRL în 2025?

ASY EXIM SRL (CUI 9304070) a avut o marjă de profit net de 39,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).