SAR SECURITY SRL
SAR SECURITY SRL este o companie înființată în anul 1996 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 15.132.535 lei și un număr de 125 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból
CUI: 8507824 · Pénzügyi egészség
Helyezés 2025: Timiș #776CAEN 8001 #61
Általános információk
Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!
Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.
Igényléskor ingyen jár
Igazgatók és törvényes képviselők
Forrás: ONRCÁFA
ÁFA-körbe bejelentkezett
ONRC-státusz
Funcțiune
Állapot
Aktív adózó
Osztott ÁFA
Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
15,1 M RON
≈ 3 M €
Profit net (2025)
4,71 M RON
≈ 936 E €
Capitaluri proprii (2025)
4,72 M RON
≈ 937 E €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 15 132 535 ≈ 3 M € | 4 714 122 ≈ 936 E € | 125 |
| 2024 | 14 729 373 ≈ 2,96 M € | 5 792 376 ≈ 1,16 M € | 131 |
| 2023 | 15 013 690 ≈ 3,04 M € | 6 274 465 ≈ 1,27 M € | 145 |
| 2022 | 16 939 745 ≈ 3,44 M € | 5 401 787 ≈ 1,1 M € | 177 |
| 2021 | 19 542 710 ≈ 3,97 M € | 4 585 141 ≈ 932 E € | 224 |
| 2020 | 18 094 054 ≈ 3,74 M € | 3 115 180 ≈ 644 E € | 235 |
| 2019 | 18 501 256 ≈ 3,9 M € | 3 611 328 ≈ 761 E € | 243 |
| 2018 | 16 522 630 ≈ 3,55 M € | 2 851 578 ≈ 613 E € | 253 |
| 2017 | 15 457 656 ≈ 3,38 M € | 2 311 502 ≈ 506 E € | 320 |
| 2016 | 14 175 542 ≈ 3,16 M € | 2 274 355 ≈ 506 E € | 342 |
| 2015 | 14 016 543 ≈ 3,15 M € | 2 921 052 ≈ 657 E € | 333 |
| 2014 | 10 223 893 ≈ 2,3 M € | 1 420 514 ≈ 320 E € | 268 |
| 2013 | 8 675 447 ≈ 1,96 M € | 1 183 473 ≈ 268 E € | 260 |
| 2012 | 7 501 366 ≈ 1,68 M € | 1 117 961 ≈ 251 E € | 261 |
Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Pénzügyi mutatók 2025
Nettó profitmarzs
31,2%
Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)
99,9%
Likviditási mutató
0,9
Eszközforgási sebesség
0,52
Árbevétel / alkalmazott
121 E RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Azonos cím
ÁFA-időszakok
| Ettől | Eddig | Részletek |
|---|---|---|
| 1998-05-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SAR SECURITY SRL după CUI?
Cauți CUI 8507824. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SAR SECURITY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SAR SECURITY SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SAR SECURITY SRL, CUI 8507824, nr. Reg. Com. J1996000742350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SAR SECURITY SRL în 2025?
SAR SECURITY SRL (CUI 8507824) a avut o marjă de profit net de 31,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).