Vissza a kereséshez

SYNCHRO SRL

AktívÁFA-regisztrált

SYNCHRO SRL este o firmă înființată în anul 2009 cu sediul în satul Preajba, comuna Malu Mare, județul Dolj. Activitatea principală este fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control și navigație.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 8479112 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Dolj #4440CAEN 2651 #85

Általános információk

NévSYNCHRO SRL
CUI8479112
CégjegyzékszámJ2009000168167
CímZAMBILELOR, 13, Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
Fő CAEN-kód2651
Bejegyzés dátuma03/02/2009
AdóhatóságAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
BÎSCU VIORELadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

685 E RON

vs 1,04 M RON

≈ 136 E €

Profit net (2025)

175 E RON

vs 152 E RON

≈ 34,8 E €

Capitaluri proprii (2025)

682 E RON

vs 809 E RON

≈ 135 E €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
684 640
≈ 136 E €
175 256
≈ 34,8 E €
2
2024
1 044 786
≈ 210 E €
152 026
≈ 30,6 E €
2
2023
679 370
≈ 137 E €
26 059
≈ 5,27 E €
2
2022
644 089
≈ 131 E €
35 338
≈ 7,17 E €
4
2021
790 334
≈ 161 E €
53 317
≈ 10,8 E €
4
2020
734 958
≈ 152 E €
33 873
≈ 7 E €
5
2019
1 318 707
≈ 278 E €
111 728
≈ 23,5 E €
5
2018
653 859
≈ 141 E €
1769
≈ 380 €
9
2017
845 501
≈ 185 E €
6052
≈ 1,32 E €
12
2016
800 716
≈ 178 E €
8014
≈ 1,78 E €
10
2015
1 161 778
≈ 261 E €
47 015
≈ 10,6 E €
9
2014
1 123 773
≈ 253 E €
9137
≈ 2,06 E €
0
2013
735 530
≈ 166 E €
2214
≈ 501 €
6
2012
763 117
≈ 171 E €
9083
≈ 2,04 E €
5

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

25,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

25,7%

Likviditási mutató

1,53

Eszközforgási sebesség

0,48

Árbevétel / alkalmazott

342 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1997-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SYNCHRO SRL după CUI?

Cauți CUI 8479112. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SYNCHRO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SYNCHRO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SYNCHRO SRL, CUI 8479112, nr. Reg. Com. J2009000168167, sediu Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SYNCHRO SRL în 2025?

SYNCHRO SRL (CUI 8479112) a avut o marjă de profit net de 25,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).