Vissza a kereséshez

CONFECTII VASLUI SA

AktívÁFA-regisztrált

CONFECTII VASLUI SA este o societate cu capital unic înființată în anul 1991 în municipiul Vaslui. Compania are cifra de afaceri de 17.946.646 lei și un profit net de 2.258.854 lei în anul 2025.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 826992 · Pénzügyi egészség

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Vaslui #86CAEN 1413 #23

Általános információk

NévCONFECTII VASLUI SA
CUI826992
CégjegyzékszámJ1991000010375
CímStr. MARESAL CONSTANTIN PREZAN, 11, Municipiul Vaslui, Vaslui
Fő CAEN-kód1421
Bejegyzés dátuma25/01/1991
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vaslui
JogformaSA
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
JUDE CIPRIAN-IOANadministrator
MIHALACHE GABRIELAadministrator
ISAC NICUreprezentant al persoanei juridice

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,9 M RON

vs 16,3 M RON

≈ 3,56 M €

Profit net (2025)

2,26 M RON

vs 5,6 M RON

≈ 448 E €

Capitaluri proprii (2025)

49,2 M RON

vs 47,2 M RON

≈ 9,77 M €

Angajați (2025)

206
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17 946 646
≈ 3,56 M €
2 258 854
≈ 448 E €
206
2024
16 307 145
≈ 3,28 M €
5 595 113
≈ 1,12 M €
206
2023
15 995 027
≈ 3,23 M €
2 014 058
≈ 407 E €
206
2022
15 229 199
≈ 3,09 M €
4 879 370
≈ 989 E €
212
2021
10 971 049
≈ 2,23 M €
1 217 368
≈ 247 E €
210
2020
9 648 911
≈ 1,99 M €
1 040 396
≈ 215 E €
202
2019
10 446 454
≈ 2,2 M €
565 286
≈ 119 E €
211
2018
10 270 326
≈ 2,21 M €
4 459 578
≈ 958 E €
233
2017
7 765 867
≈ 1,7 M €
-960 458
≈ -210 E €
243
2016
9 043 173
≈ 2,01 M €
117 385
≈ 26,1 E €
286
2015
10 633 814
≈ 2,39 M €
788 360
≈ 177 E €
305
2014
11 069 694
≈ 2,49 M €
938 389
≈ 211 E €
336
2013
11 703 513
≈ 2,65 M €
640 946
≈ 145 E €
365
2012
11 319 878
≈ 2,54 M €
669 500
≈ 150 E €
398

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

12,6%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

4,6%

Likviditási mutató

3,63

Eszközforgási sebesség

0,34

Árbevétel / alkalmazott

87,1 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONFECTII VASLUI SA după CUI?

Cauți CUI 826992. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONFECTII VASLUI SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONFECTII VASLUI SA?

Datele de facturare sunt denumirea CONFECTII VASLUI SA, CUI 826992, nr. Reg. Com. J1991000010375, sediu Municipiul Vaslui, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONFECTII VASLUI SA în 2025?

CONFECTII VASLUI SA (CUI 826992) a avut o marjă de profit net de 12,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).