Vissza a kereséshez

INOVALABEL SRL

AktívÁFA-regisztrált

INOVALABEL SRL este o firmă înființată în anul 1996 cu sediul în sat Brătuleni, comuna Miroslava, județul Iași. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 86.903.155 lei și un număr de 183 angajați.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 8043163 · Pénzügyi egészség

Distincții top 106 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Helyezés 2025: Iași #102CAEN 1725 #2

Általános információk

NévINOVALABEL SRL
CUI8043163
CégjegyzékszámJ1996000071221
CímTUDOR VLADIMIRESCU, 1, Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi
Fő CAEN-kód1725
Bejegyzés dátuma12/01/1996
AdóhatóságAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. október 21.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
CONSTANTIN EMANUELadministrator
STAUB MARKUS WILLIadministrator
SALUZ DANIEL MARCOadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

86,9 M RON

vs 81 M RON

≈ 17,2 M €

Profit net (2025)

3,6 M RON

vs 3,95 M RON

≈ 715 E €

Capitaluri proprii (2025)

24,5 M RON

vs 20,9 M RON

≈ 4,85 M €

Angajați (2025)

183
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
86 903 155
≈ 17,2 M €
3 603 750
≈ 715 E €
183
2024
81 014 378
≈ 16,3 M €
3 946 759
≈ 793 E €
175
2023
71 972 436
≈ 14,6 M €
2 722 038
≈ 550 E €
158
2022
62 283 800
≈ 12,6 M €
1 369 795
≈ 278 E €
152
2021
49 657 689
≈ 10,1 M €
729 151
≈ 148 E €
151
2020
45 032 501
≈ 9,31 M €
808 478
≈ 167 E €
143
2019
42 746 166
≈ 9,01 M €
-1 543 987
≈ -325 E €
139
2018
40 290 040
≈ 8,66 M €
619 550
≈ 133 E €
123
2017
38 105 713
≈ 8,34 M €
2 750 794
≈ 602 E €
108
2016
30 640 139
≈ 6,82 M €
2 994 644
≈ 667 E €
93
2015
27 203 721
≈ 6,12 M €
2 833 510
≈ 637 E €
79
2014
21 684 583
≈ 4,88 M €
2 115 216
≈ 476 E €
72
2013
17 785 713
≈ 4,02 M €
237 479
≈ 53,7 E €
69
2012
15 510 898
≈ 3,48 M €
-1 094 313
≈ -246 E €
70

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

4,1%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

14,7%

Likviditási mutató

0,61

Eszközforgási sebesség

0,97

Árbevétel / alkalmazott

475 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
1996-01-19—

Întrebări frecvente

Cum verific firma INOVALABEL SRL după CUI?

Cauți CUI 8043163. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru INOVALABEL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru INOVALABEL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea INOVALABEL SRL, CUI 8043163, nr. Reg. Com. J1996000071221, sediu Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are INOVALABEL SRL în 2025?

INOVALABEL SRL (CUI 8043163) a avut o marjă de profit net de 4,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).