Vissza a kereséshez

LUMIMA TRANS SRL

AktívÁFA-regisztrált

LUMIMA TRANS SRL este o companie înființată în anul 1995 cu sediul în satul Desa, comuna Desa, județul Dolj. Activitatea principală este transportul terestru de pasageri pe bază de grafic.Automatikusan generált összefoglaló nyilvános ANAF/ONRC adatokból

CUI: 8040337 · Pénzügyi egészség

Helyezés 2025: Dolj #4042CAEN 4931 #350

Általános információk

NévLUMIMA TRANS SRL
CUI8040337
CégjegyzékszámJ1995001684164
CímSat Desa, Comuna Desa, Dolj
Fő CAEN-kód4931
Bejegyzés dátuma12/12/1995
AdóhatóságUnitatea Fiscală Orăşenească Calafat
JogformaSRL
Tulajdoni formaPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Weboldal

Ez az Ön cége? Igényelje a weboldalát, és szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt!

Igényelje cége weboldalát, szerezze meg az Ellenőrzött jelvényt, és hivatalos linkkel jelenjen meg Google-keresés helyett.

Weboldal igénylése

Igényléskor ingyen jár

Ellenőrzött jelvényCookie-hozzájárulásANPC (SAL) jelvényAI-láthatósági ellenőrzés
Keresés Google-on
Forrás: ONRC (data.gov.ro) · frissítve 2026. szeptember 29.

Igazgatók és törvényes képviselők

Forrás: ONRC
GOGE MIRCEAadministrator

ÁFA

ÁFA-körbe bejelentkezett

ONRC-státusz

Funcțiune

Állapot

Aktív adózó

Osztott ÁFA

Nem alkalmaz osztott ÁFA-fizetést

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

792 E RON

vs 935 E RON

≈ 157 E €

Profit net (2025)

105 E RON

vs -15,1 E RON

≈ 20,9 E €

Capitaluri proprii (2025)

1,29 M RON

vs 1,19 M RON

≈ 257 E €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
791 721
≈ 157 E €
105 442
≈ 20,9 E €
5
2024
934 898
≈ 188 E €
-15 059
≈ -3,03 E €
6
2023
652 004
≈ 132 E €
89 991
≈ 18,2 E €
7
2022
667 644
≈ 135 E €
132 593
≈ 26,9 E €
0
2021
451 375
≈ 91,7 E €
37 851
≈ 7,69 E €
5
2020
422 640
≈ 87,4 E €
31 511
≈ 6,51 E €
5
2019
921 008
≈ 194 E €
311 932
≈ 65,7 E €
8
2018
699 587
≈ 150 E €
474 376
≈ 102 E €
8
2017
615 688
≈ 135 E €
311 096
≈ 68,1 E €
8
2016
584 436
≈ 130 E €
68 774
≈ 15,3 E €
8
2015
517 414
≈ 116 E €
68 779
≈ 15,5 E €
8
2014
511 719
≈ 115 E €
17 173
≈ 3,86 E €
7
2013
564 887
≈ 128 E €
3744
≈ 847 €
8
2012
595 902
≈ 134 E €
14 870
≈ 3,34 E €
7

Forrás: ANAF bilanț · frissítve 2026. szeptember 16. · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Pénzügyi mutatók 2025

Nettó profitmarzs

13,3%

Sajáttőke-arányos megtérülés (ROE)

8,1%

Likviditási mutató

3,33

Eszközforgási sebesség

0,56

Árbevétel / alkalmazott

158 E RON

Teljes többéves elemzés, Altman Z′, trendek és értékelés → Pénzügyi egészségPro

Istoric

ÁFA-időszakok

EttőlEddigRészletek
2005-12-01—
2001-01-012002-09-30Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma LUMIMA TRANS SRL după CUI?

Cauți CUI 8040337. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LUMIMA TRANS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LUMIMA TRANS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LUMIMA TRANS SRL, CUI 8040337, nr. Reg. Com. J1995001684164, sediu Sat Desa, Comuna Desa, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LUMIMA TRANS SRL în 2025?

LUMIMA TRANS SRL (CUI 8040337) a avut o marjă de profit net de 13,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).